Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm már többször,sokadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm már többször,sokadik alkalommal megütött és belém rúgott?Miért csodálkozik hogy levertem neki egy pofont? Megérdemelte?

Figyelt kérdés
Már nem az első eset az már sokadik volt.Belém rúg,mellkason üt,de volt hogy feküdtem és a mellkasomra ugrott.Eddig tűrtem és csak lefogtam,de most már elpukkant az agyam és levertem neki két hatalmas pofont.Nem szokásom megütni nőt, pláne nem ok nélkül,de egyfolytában balhézik ok nélkül,b@szogat mindenért, féltékenykedik ok nélkül.Soha nem adtam és adok okot arra hogy így viselkedjen.
2020. aug. 13. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem érdemelte meg, mint ahogy neki sem szabadna verekedni, úgy neked sem visszaütni. Miért nem szakítottatok már az első alkalom után?
2020. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Jól tetted!
2020. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Jól tetted.
2020. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Miért vagy vele? Nem is értem.

Mi az hogy lekevertél neki egy pofont? Ez nem elintézési mód.

2020. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyen idióta a csaj, hogy teszi az agyát.Meg is érdemli.Nehogy ám te érezd magadat blamába miatta.Így járt.Nem tisztel téged.
2020. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Én is azt mondom jól tetted. Én bele is rúgtam volna a büdös szajhába.
2020. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Annyit nem értek hogy ok megüt először (amit én nem tűrnék és dobnám a másikat egyből ) mert ezt senkinek sem kell elviselnie . Te azt írod sokadik alkalom volt ez .. miért nem dobtad a fenébe ? Miért viselted ezt el.. nőként írom pedig utálom a nők elleni erőszakot hogy ezt megérdemelte. Fordítva én is így tettem volna

N26

2020. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Magára valamit adó férfi nem üt meg nőt, még ilyen esetben sem. Ha a barátnőd ennyire problémás, keress másik nőt, a pofozkodás nem old meg semmit.
2020. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kiváltó ok, hogy ilyen agresszív? Kétoldalú minden... Én bírnék egy ilyen Miss Kick-Boxer nőt.
2020. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Nőként írok. Szerintem megérdemelte ebben az esetben. Viszont az biztos, hogy ez nem egy egészséges kapcsolat, ahol rendszeresen tettlegességig fajulnak a vitás helyzetek. Legjobb lenne lezárnotok ezt a kapcsolatot.

Amennyiben valamiért mégis együtt akartok maradni, akkor sürgősen változtassatok ezen. Te se vegyél részt a verekedésben, a barátnőd meg fogja fel miért elfogadhatatlan az ő viselkedése is. Ha idegbeteg, akkor pszichológushoz kéne mennie.

2020. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!