Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan békülhetnék ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békülhetnék ki a barátommal? Vagy inkább szakítsak?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, mindketten 30 körül vagyunk. Minden tökéletes, filmbe illően jó volt az elején, emiatt elég gyorsan is haladtunk. Azt szerette volna, hogy hozzá költözzek, csak még felújítás alatt volt a lakása, addig hozzám költözött. Én támogattam mindenben, habár volt bennem egy kis félelem, mert már elég sokat csalódtam. De ő biztosított róla, hogy szeret engem, a tűzbe menne értem, már most le tudná élni velem az életét, stb. Csak aztán voltak vitáink és ilyenkor mindig az volt, hogy ha én hibáztam, akkor kb könyörögnöm kellett, hogy megbocsásson, annyira megsértődött. Az éjszaka közepén is rohantam utána, mert képtelen voltam úgy elaludni, hogy haragban vagyunk. Ha viszont ő bánt meg engem, akkor nem szólunk egymáshoz (eddig másfél nap volt a leghosszabb idő), és akkor is mindig én voltam akinek elege lett és addig zargattam amíg meg nem beszéltük. Mondtam neki, hogy én nem akarok összeköltözni vele, ha így viselkedik. Ezen is berágott rám, de azt mondta, hogy jó, nem lesz ilyen, hogy nem szólunk egymáshoz.

Tegnap viszont megint összevesztünk, először ő sértett meg, de nem nyugodtam meg miután bocsánatot kért, ezen felhúzta magát, aztán fogta magát és elment. És megint faképnél hagyott, végig bőgtem az éjszakát, de ő csak a lakásával foglalkozik, mert elment oda takarítani... Semmi romantika, vagy tett... El se megyünk sehova, mert ő most lakást újít, és ezt meg kell értsem...

Ti mit tennétek ezek után?


2020. aug. 16. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
jaj az elején velünk is történt ilyen,hu de még hányszor, össze kell hogy csiszolódjatok, megismerni egymást. ne veszekedjetek, hagyj neki időt, aztán beszéljétek meg
2020. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Itt nem az "összecsiszolódáson" van a hangsúly, hanem azon, hogy egy önző tapló. Ez pedig nem fog változni, pozitív értelemben legalábbis biztos, hogy nem.

Igen, szerintem szakíts. Egy párkapcsolatnak nem az a lényege, hogy gyötrődj, és szomorú legyél.

2020. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ha egy 2 hónapos kapcsolatban ennyit veszekedtek az nem normális. Mondjuk én biztos nem költöznék össze ennyi idő után valakivel, mert egy 2 hónapos kapcsolat nem nevezhető annyira komolynak. Szerintem nem véletlenül siettette az összeköltözést, benne van a dologban, hogy csak kihasznál, van hol laknia addig, szex is van, főleg ha még pénzzel is támogatod, már ha tied a linkelt kérdés. A helyedben még a mai napon kidobnám!

2020. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Te sem futsz százon, ha 2 hónap alatt már ilyenek történtek és még ragaszkodsz is a sz*rhoz.
2020. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem az emberek honnan tudnak ilyen kapcsolatokat összeszedni és azt állítani, hogy amúgy minden csodás :D

2 hónap után veszekedni? Ugyan min? 30 évesen ráadásul? Párommal lassan egy éve vagyunk együtt, de veszekedni még egyszer nem sikerült, mert értelmes emberek módjára megbeszéljük, ha valami gond van. De ha szerinted ez normális, hát hajrá.

2020. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Szakíts! Kéthónapos kapcsolatban a párok még (kis túlzással) nem győzik titkolni egymás előtt, hogy kakilni is szoktak, annyira igyekeznek tökéletesnek tűnni a másik szemében. Minden rózsaszín.

Ti meg ott tartotok, hogy veszekedtek és sértegetitek egymást, mikor a kapcsolat szinte még el sem kezdődött. Ez nem normális. Ráadásul itt csak te vagy a hű de szerelmes.


Támogatod, lakhatást biztosítasz neki, kezdeményezed a béküléseket. Ő nem nyújt semmit, és ha rajta múlna, egy veszekedés után nem beszélnétek többé.


A pár hét után előadott "veled akarom leélni az életem, költözzünk össze" csak beetetés, komoly ember nem is mond ilyet ennyi idő után, és nem sürget összeköltözést szinte azonnal. Ez inkább azt jelenti nála: "bolondulj belém, függj tőlem érzelmileg, aztán gyorsan anyagilag is, mielőtt még észhez térnél, hogy kifacsarhassak belőled, amit csak tudok (pénz, biztos háttér, szex), és ne tudj szabadulni".


Ez a beetetés, sürgetés, sértődéses játszma, hibáztatás, hallgatással büntetés, "nekem mindent szabad, neked nem, nekem nem kell bocsánatot kérni, neked igen" viselkedés mind-mind arra mutat, hogy egy bántalmazó kapcsolatba süllyedsz bele.


Lépj ki.

2020. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!