Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek adjam fel, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjam fel, vagy még van esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj 17 legyen X. Én szintén 17 Y.

Szal Y és X jó barátok lettek egy buli után. De y Többet akar X től mert beleszeretett, viszont X tud mindent, mert Y elmondta neki, de X nem nagyon akar többet mint barátság és kitérő válaszokat ad ha Y megkérdezi, hogy van e a jövőbe sélye. De Y nem tudja elfelejteni X et soha mert Y beleszeretett és nagyon jó barátok.

Szal... ez elég furi... a végén olyan lett mint egy szöveges feladat xD De ha lehet komoly válaszokat köszi


2010. aug. 4. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha X nem akar semmit, Y adja fel es keressen mondjuk egy Z-t...
2010. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
X adhatott volna egyértelmű választ.
2010. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát ez az h Y is lenne meg még egy fél görög ABC ha Y eltudná felejteni X et és csak barátként tekintene rá:S
2010. aug. 4. 23:02
 4/13 A kérdező kommentje:

23:01 igazad van...

dde X... rafkós csaj :D

2010. aug. 4. 23:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bukta.
2010. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szerintem ne add fel,próbálj úgy csinálni,mint ha nem is érdekelne a dolog,akkor talán majd jobban odafigyel rád.

Sztem haggyad kicsit ne igen keresd őt,várd meg amíg ő érdeklődik feléd.

2010. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

utolsó: ki tudja lehet igazad van:D Megpróbálom... Msn en sokat beszélünk... majd max nem írok rá vagy valami...

köszi a válaszokat!:d

2010. aug. 5. 10:28
 8/13 anonim válasza:
eggyet értek
2010. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát de nehéz megállni h ne írjak rá:( de muszáj lesz... mert semmiképp nem akarom elveszteni mint barát..., de téll beleszerettem és "úgy" sem tom elfelejteni...

na de rátok hallgatok ;)

2010. aug. 6. 11:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Y helyettesítse be Z-t inkább. :)
2010. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!