Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lennél friss kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennél friss kapcsolatban úgy valakivel, hogy nem tudsz róla mindent? Én most így vagyok valakivel, hogy van valami a múltjában, amiről nem beszél. Nagy fekete folt.

Figyelt kérdés
A legrosszabbra gondolok, pl. hogy meghalt testvére esetleg, vagy börtönben volt, nem tudom. Van valami, amiről nem beszél. Egy több éves életszakasz, de nem tudom, mi.
2020. aug. 18. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Igen, vele maradnék, mert érdekes személynek tartanám emiatt. Ismerős ez az érzés, én is ilyen vagyok/lennék, ha lenne párom: okkal.

Idő kell a megnyíláshoz, nem szabad erőltetni, de néha rá lehet kérdezni dolgokra, csak amint ellenállás van, nem szabad erőltetni, csak kicsit feszegetni a dolgot. Lehet, hogy lesz egy olyan alkalom, helyzet, szituáció, amikor megnyílik.

2020. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha így állsz a dolgokhoz, akkor tilos ilyen kapcsolatba belekezdened. Nem az a típus vagy aki kibírná, hogy ne kutakodj, és pont úgy élj, mint ahogy 1-es írja, kutakodástól mentesen. ráhagyva a másik emberre, hogy mit oszt meg veled, a bizalmi szintje feléd mekkora, meg eleve van olyan is amikor az ember csak évek múltán tud beszélni valamiről és addig nem beszélhet.
2020. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2+ A birtoklás nem tűri a titkokat, képtelen tolerálni dolgokat, örökké számon kér, elszámoltat, uralja a másikat. Ezzel egy ilyen ember mint amit a nyitódba írtál fuldokló kapcsolat lesz, és a birtoklótól el lesz köszönve. Tehát akkor vagy okos, ha felméred önmagad, őszintén te milyen ember vagy, mit bírsz, és hogy és ennek megfelelően lépsz jobbra vagy balra.
2020. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2+ És nem szégyen, és nem megfutamodás az, ha valaki felmér valamit, és úgy ítéli meg, hogy pillanatnyilag gyenge az adott dologhoz, nem képes valamire. és visszalép. Ez nem gyengeség, ez józan belátás, és magas fokú önismeret, ha idáig eljut egy ember.
2020. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2+Ha viszont szereted, és nélküle nem érzed magad egésznek, akkor viszont olyan toleranciát igényel egy ilyen ember, ami átlagon felüli-és türelmet, kitartást és odaadást+megbecsülést. Becsülni még a pillanatokat is, amit megélhetsz az illetővel.


A te életed, neked kell tudni, hogy milyen ember vagy, és milyen az a másik.És fel kell tudnod mérni, hogy mit bírsz-reálisan.

2020. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ. Még így 3 év után is megtudok új dolgokat a páromról, szerintem ettől izgi :D. Az ember maximum csak saját magáról tud mindent. Kisebb-nagyobb titkai mindenkinek vannak, vagy csak olyan dolgok, amik nem feltétlenül kerülnek szóba. De a titkolózást, hazudozást nem szeretem. Ha nyilvánvalóan titkol valamit, amiről neked tudnod kéne, az nem lenne fair.
2020. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!