Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szempont számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szempont számotokra a párotok helyesírása? Túlzás, amit csinálok?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, értelmes ember, de nem nagyon tud helyesen írni. Pl.'lessz', 'biciglizni','muszály'. Ilyenkor általában ki szoktam javítani, amin ő sokszor megsértődik, hogy ne a helyesírására, hanem a szövege tartalmára figyeljek. Előfordul, hogy én is félrenyomok egy-egy betűt, de nála nem erről van szó. Sokkal jobban szeretek vele videóchatelni vagy felhívni, már alig van kedvem emiatt írásban kommunikálni vele.

2020. aug. 23. 08:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és ezt én is csináltam a volt páromnál. Ő is ezt csinálta... Elég rövid ideig voltunk együtt, mert szerinte ez gyerekes. Hát engem meg idegesített.


Volt fordítva is, amikor engem javítottak. Megjegyeztem, ennyi... Nem sértődök rá meg

2020. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez annyira kiábrándító, hogy instant elmenne a kedvem az egész ismerkedéstől. Max az jelent kivételt, ha valóban diszlexiás.
2020. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam instant off, ha valakinek rossz a helyesírása, kivéve ha diszgráfiás. Persze, ha egy-két dolgot rosszul ír, az még nem kizáró ok, főleg, hogy ha kijavítom, onnantól próbál odafigyelni rá. Én sem vagyok tökéletes helyesíró. De ez a bicigli, muszály és társai rettenetesen igénytelenek...
2020. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem speziel nagyon zavar, egy ideig tűröm, javítom, ha megsértődik, akkor kukázom, mert ez azt jelenti, hogy fejlődésképtelen felzárkózni egy magasabb szintre.

Megjegyzem nem is olvasva zavar, hanem úgy egybe az egész dolog, mint társadalomban elfoglalt helye a pasinak.

És nálam ez rettenetesen alacsony szint, ha az általad felsorolt hibákat ejti.

2020. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég elkezdtem ismerkedni egy pasival, aki olyanokat írt, hogy felállt a hátomon a szőr:

állmodni, mondanák, rólla, selelyt stb


Szörnyen kiábrándító

2020. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon értelmes lehet :D
2020. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Műszaki dolgok érdeklik, a helyesírás sosem volt az erőssége, valamint csak félig magyar (anyukája szlovák, apukája magyar).
2020. aug. 23. 09:49
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Most szerintem az mindegy. Sok barátom/ismerősöm él elszakított területeken, a szélrózsa minden irányából tudnék hozni példát. Egysem ír így. Még a szórványmagyarságban élő (magyar oktatást sosem kapó), nem túl iskolázott haver is tökéletesen tökéletesen ír magyarul.

Ez egy fokú igénytelenség számomra ha valaki nem tud és akar helyesen írni. Mondtad, hogy még meg is sértődik rajta.

Engem nagyon zavarna, és ha így írna nekem egy nő, hát, nem írhatna sokáig :D

2020. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, én pofázok és 2x írtam bele a tökéletesen szót! :D
2020. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy csóró prolit kerestél magad mellé. Hidd, el Drága, ha egy pénzes pasival jönnél össze, nem fog érdekelni sem a külseje, sem a viselkedése, sem a fogalmazása, sem a helyesírása!
2020. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!