Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajj Mitcsináljak? Bőv. Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajj Mitcsináljak? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

a "volt" barátom nem nuygszik

azért szakítottunk mert nem tudtunk sokat lenni egymással meg nekem olyanokat mondott h foggd be kuss máá meg neked nem osztottam lapot stb. de tegnap volt egy buli...amin nagyon leitta mahát hányt is...és mikor ott ültt a haverjaival odahívtak a haverjai h csókoljam meg (pedig már nem járok vele) meg hogy szerelmi bánata van azért cigizik iszik... nem tudom micsináljak? már kinéztem am is egy tök aranyos pasit...


2010. aug. 5. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
TANULJ MEG HELYESEN ÍRNI
2010. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most mit vársz,mit mondjunk???????ha nem szereted,akkor haggyad,szerintem ez tök egyértelmű..megkell mondani neki,hogy ha nem lett volna veled ilyen bunkó,akkor még együtt lennétek,és kész...
2010. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek kell ilyen parasztnak lenni?? Ti aztán marha tökéletesek lehettek...


Szóval, tényleg nem bántásképp, de csiszolj a helyesírásodon, mert sokaknak elég negatív érzetük támad, ha valaki helytelenül ír.


Tehát, ha úgy beszélt veled, ahogy leírtad, nem számít mit mondd, hagyd ott. Most, hogy elveszített bántja, de nem fog megváltozni, amint visszatérsz hozzá minden kezdődik elölről.

Úgyhogy, szerezd meg azt a másik helyes csávót és felejtsd el azt a tahót. :)

18L

2010. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! am tok rendesen írni csak valamiért gyorsan írok és így néha helytelenül írok:)
2010. aug. 5. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!