Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró szerintetek ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró szerintetek ez egy kapcsolatban vagy normális?

Figyelt kérdés

Napi szinten beszélünk, jól elvagyunk, keressük is egymást, szeretjük a másikat! De ha a párom elmegy a haverjaival szórakozni, programot tervezni én nem keresem őt, hagyom hogy jól érezze magát, nem hívogatom, hogy merre van stb!

Sőt nem szoktam beleszólni abba se kivel merre megy!


Szerintetek ez normális?


N27 (1 éve együtt)



2020. aug. 26. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális minden kapcsolatban.
2020. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lenne a normális. :D
2020. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen nő kellene a világra.. Ez a normális, csak sajna ez a ritka hozzáállás...
2020. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, mi is megadjuk egymásnak ezt a teret. A környezetemben szerencsére nem sok ellenpéldát látok erre a viselkedésre.
2020. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Csak mert sok barátnőm szerint ez zavaró, mármint Ők hivogatják a párjukat stb. Sőt húzzák is a szájukat ha nem velük megy.. ezért érdekelt hogy férfi szemmel is...


Köszönöm :)

2020. aug. 26. 12:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neked rendben van az értékrended, nem rettegsz kórosan hogy megcsalnak (ha meg akar, ugyis megtud, nem értem mit kell ezen idegeskedni), és nem vagy féltékeny azért, mert rajtad kívül valaki mással is jól érzi magát (barátok). Ez lehet a magyarázat.
2020. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb az egészséges önbizalommal és ezáltal bizalmas kötődéssel rendelkező nő, mint egy önképzavaros lelki roncs, ezért ritkább a jelenség. Pedig az egész csak önismeret kérdése és simán fejleszthető mindenkiben.
2020. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavaró! Sőt. Nekem volt olyan, aki ha egy óráig nem ért el, teljesen kétségbe volt esve. Na, az volt zavaró...
2020. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén szólva inkább csak kettesben szeretek vele lenni, szóval nem is zavarna ha nélkülem menne.

Az viszont, ha mondja hogy mit csinál hova megy nem zavar. :D

De egyébként én sem folytom meg, nem is tapadok.

2020. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
A barátnőid hisztis picsák. A te felfogásoddal kellene több NŐ.
2020. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!