Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Föltöltettem a számat, jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Föltöltettem a számat, jogosan haragszik a párom?

Figyelt kérdés

Ő ellenezte, azt mondta föl ne töltessem, mert undorító. Én mégis megcsináltattam, de ez ilyen hyaluronsavas ajakfeltöltés, ami nem is végleges. Mikor meglátott, teljesen ki volt akdva, és azóta hozzám se akar nyúlni, még megcsókolni se volt képes. Mondtam ez így nem mehet örökre, akkor szakítani akar? Azt mondta nem, de csináljak valamit vele mert undorító. Normális hogy így kiakadt? Tényleg a beleegyezését kellett volna kérnem hogy magamom változtassak valamit?

L/24


2020. aug. 26. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
97%
A te szád, egyébként nyilván neki eddig is szép voltál.
2020. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
65%

Ő természeteset szereti. Te pedig testkepzavaros vagy es onbizalomhianyos.

Igen jogosan akadt ki.

2020. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
60%
Nekem se kell ilyen mű nő.
2020. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
30%

Amíg vele jársz, légy azzal megelégedve, ahogyan megismert, mert úgy tetszik Neked. Ráadásul ellene is volt. Te voltál az, aki a jó viszonyt felrúgta. Nem ilyennek ismert meg, tehát lehet, hogy odébb áll, mert nem vagy neki szimpatikus.

Ha majd férjhez mész, akkor is azt akarod csinálni, ami Neked jó? Elhagy majd a férjed.

Ffi.

2020. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen érthető. A legtöbb férfi nem szereti a mű nőket.
2020. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem végleges, akkor majd megoldódik a helyzet. Egyébként az ilyen engem is zavarna.
2020. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
#2 miért lennék testképzavaros?? Mert ha valaki változtat magán, akkor rögtön mentális problémája van... tipik proli gondolkodás, akinek még fodrászra se telik.
2020. aug. 26. 16:30
 8/71 anonim ***** válasza:
58%
Igen, mert nem tudod elfogadni. Hiába dumalsz.
2020. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
Ettől nem lesz valaki mű nő... akkor ennyi erővel fodrászhoz se járjunk, ne is szőrtelenítsünk, meg hordjunk szemeteszsákot, és aki úgyis szép az tényleg szép...
2020. aug. 26. 16:32
 10/71 anonim ***** válasza:
59%

😂😂😂

Tudod mit? Csináld azt amit akarsz.

2020. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!