Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan közületek,akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan közületek,akinek a kapcsolata exnej vagy a párotok gyereke miatt ment tönkre? (Az előző házasságából vagy kapcsolatából)

Figyelt kérdés
Úgy érzem; az életem egy idegen gyerek miatt megy tönkre. Szeretem a páromat; de a gyereke miatt sokat veszekszünk. Az exnej is félti a gyerek seggét,mert apuka alá rak mindent; mindenhová elviszi nyaralni; kirándulni; szinte mindig itt van a gyerek. A nőnek csak a zsíros kis tartást kell felmarkolnia... Ráadásul egy elkényeztetett kis csitri... Mindent megkap. Igyekezeteim ellenére sosem köszön meg semmit; amikor megjön hozzánk akkor sem köszön,és mikor megy haza sem. És néha a stílusa is kemény velem. Pedig 6 éves... Az is ráerősít,hogy az apja azt mondta" semmi közöd; hová viszem a lányom" vagy semmi közöd "mit veszek neki". Ha nekem vesz egy szál vörös rózsát; neki is kell egyet hozni; mert kiveri a balhét. Megutáltam a gyereket... És az apját is; mert teljesen olyan,mintha a gyerek lenne a szerelme én pedig a nyamvadt kis szeretője.
2020. aug. 26. 19:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mutatja a gyerek előtt; hogy ő a lánya-a mindenható. Én pedig egy alárendelt másodrangú személy..
2020. aug. 26. 19:20
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Azért egy 6 évest lecsitrizni kemény.
2020. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a gyerekkel semmi bajom nem volt. Az édesanyjával volt és a háttér lépéseivel, ami meg azóta kiderült, hát..ha én egyszer kinyitom a számat, ha én egyszer elkezdek beszélni..c. előadás.
2020. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy nyilatkozol a gyerekről az egyenesen gusztustalan és nem őt minősíti, hanem téged.
2020. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hidd el; én élek itt több éve.

Az elején egy aranyos, szeretnivaló kislány volt. De mostanában csúnyán beszél; parancsolgat,mintha a cseledje lennék. Az apja megcsinal neki szinte mindent, én rászólok,hogy velem ő így nem beszél. Erre az apja még nekem esik.

2020. aug. 26. 19:25
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

5 Nem győzöl meg. Egy gyerektől azt kapod amit neki adsz. Azt hiszed, hogy nem érzi? nem érezte? minden rezdülését érzi a felnőtteknek, még ha jó pofizol előtte azt is, ha az nem szívből jön.


Engem a gyerek átölelt ismeretlenül 4 évesen. Pedig a köszönésen és bemutatkozáson kívül nem tettem semmit.

2020. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
# Ez az apja hibája, hogy rahagy mindent a gyerekre. Neki kéne raszolni es megnevelni
2020. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kis elkényeztetett majom. Azt hiszi,hogy övé a világ. Mi lesz akkor tíz év múlva? Kb képen sz*rja az apját. Max akkor jön; ha kell egy új iPhone vagy MacBook. Megmondom őszintén; néha olyan hisztiket levág, nem merném a közelébe engedni a saját gyermekem,ha lenne.
2020. aug. 26. 19:41
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
8 Felfordul a gyomrom tőled.
2020. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Gyerek és gyerek között is van különbség. Én sem voltam egyforma a nővéremmel. Az én két gyerekeim is különböző egyéniségek, pedig ugyanúgy, azonos értékrenddel neveljük őket. A mai gyerekek igen el vannak kényeztetve. Lányoknál divat lett apák részéről "az én kis hercegnőm" hozzáállás. A gyerek mindent megkap amit akar, Ő az első. Én személy szerint egy kollégámat sajnálom. Nem veszi észre, tiszta hülyét csinál belőle a kis hercegnője. Még csak meg sem köszöni a fél millió forintos laptopot. A szobáját 3-szor festette át neki a szerető apuka, mire a kis királylánynak megfelelt. Még sorolhatnám. Én megértelek kérdező, bár sosem neveltem más gyerekét. Sok férfi hiszi, akkor jó apa, ha szolga módon mindent megad a gyereknek. Nincs min csodálkozni , sok gyerekből válik így egy elkényeztetett, kegyetlen kis zsarnok.
2020. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!