Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon miért lehet?

Figyelt kérdés

Májusban szakítottunk a szerelmemmel,de azóta is folyamatosan összejövünk, szakítunk.

Ez megy május óta.

Már olyan csúnya dolgokat vágtunk egymás fejéhez,hogy azt hittem sosem lesz semmi,már mindenhol tiltottuk egymást,csúnya szavakat vágtunk egymáshoz,aztán egy vagy két hét múlva vagy ő vagy én felkereste a másikat,oldotta ő vagy én a tiltást és megint kezdődött elölről minden.

De a vége az,hogy mindig kibékülünk.

Sok a veszekedés, ő féltékeny,én nem szeretem hogy buliba jár,és ezen veszünk mindig össze.

Szeretem őt,és ő is engem.

De ennek így semmi értelme.

De nem tudjuk elengedni egymást.

Volt valaki így ?

Lehet ezen javítani ?

Van ennek értelme?

Most épp ott tartunk,hogy ma vagy holnap elmegyünk kajálni,mert egy két hetes csend után én szerdán felkerestem.

Akkor eljött, beszéltünk, természetesen egymásnak estünk,úgyhogy most megint "együtt " vagyunk

Nem kell más.

Neki sem.

Hiába bombáznak engem a pasik vagy öt a nők, egyikünk sem akar semmit mástól.

As sex tökéletes,mind a ketten viccesek hülyék vagyunk, ugyanazok a tervek a jövőre nézve,de a veszekedés megöl mindent.

Sosem csalt meg,én sem őt,most is bármelyikünk benézhet a másik telefonjába.

Van erre megoldás ?


2020. aug. 29. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Le kellene végleg zárni.
2020. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nem megy ...😞

Csak van valami megoldás,hogy ne csak veszekedjünk

2020. aug. 29. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Olyan nincs, hogy nem megy. Nem akarjátok. Sem azt, hogy működjön a kapcsolat, sem azt, hogy vègleg befejezzètek. Jó nektek ez a bohóckodás amit műveltek.
2020. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen már vagy egy éve. Mi meg is csaltuk egymást, de senki más nem tud komolyabban érdekelni. Tudjuk, hogy nem kéne, de senkivel nem olyan jó, mint egymással.
2020. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as,nagyon jó lenne ha végre minden gond nélkül együtt tudnánk lenni,de én lezárni ezt nem tudom.

Nem megy.

És ő sem.

Soha egy exünkkel sem békültünk ki.

De annyi családi gond volt,ami szintén beárnyèkolta az egészet,hogy valahol tudjuk,hogy csak hiányzik az a bizonyos közös nevező,ami valahol út közben elmaradt.

2020. aug. 29. 15:23
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es,megcsalás nem volt,nekem konkrétan elkezdett udvarolni valaki,de nem megy .

Beszélgetni jó volt,kicsit elterelte a gondolatom,de ahogy este lecsuktam a szemem,máris őt láttam,és valahol bűntudatom volt, hogy mással beszélek,így hagytam is,pedig akkor épp azt mondta hogy végleg lezárta velem,de tudtam hogy ez nem így van

Aztán vissza is tért,de sajnos féltékeny.

Ezen bukik az utóbbi időben minden.

Pedig okot nem adok rá,nálam a hűség egy döntés.

2020. aug. 29. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt a megoldás, ami mindent megold (a veszekedést is!):



Végleg zárd le és ne állj szóba vele többször.

2020. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!