Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan úgy érzem nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan úgy érzem nincsenek már normális férfiak?

Figyelt kérdés

Biztos én vagyok a szerencsétlen, de rendre olyan pasikat fogok ki, akik hazudnak, megcsalnak, nem értékelnek és tisztelnek. Holott nem egózni akarok, de vak se vagyok, körbe kell nézni milyen csajok vannak, és én büszke vagyok rá hogy okos vagyok, talpraesett, bevállalós kis rib**c sz ágyban, csinos is vagyok és az alapvető értékek, erkölcs is a helyén vannak (ami aztàn tényleg kevés emberről mondható el). Nem is gazdag vagy klasszikus szépfiú 10/10es külsejű pasikat keresek magamnak... és ezek ellenére mindig egy igazi hulladékot sikerül megtalálnom. Azt érzem nem lenne nagy kérés egy normális, hasonló értékeket magának tudó férfi, pont én lennék az aki meg is érdemelné, de semmi. Rengeteg emberrel ismerkedtem meg az elmúlt években és egyik kiábrándítóbb, mint a másik. Ti hogy látjátok ezt, tényleg csak legenda egy normális kiegyensúlyozott boldog kapcsolat?

Nők és férfiak is írhatnak a témában


2020. aug. 29. 21:26
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
20%
Mindegyik ilyen. Kár többet várni ezektől.
2020. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
49%

Érzelem/figyelem kimutatási problémák lehetnek a háttérben. Vagy túl sok vagy és ezért menekül, vagy túl kevés és ezért keresi máshol a pótlást.

Esetleg túlkontrolláló vagy, ami hasonlóan visszaüt és nem győz menekülni.

Érdemes először magadba révedni, ha többször ugyanabban a cipőben találod magad.

2020. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem mind ilyen. Én is tisztelettel bántam a barátnőmmel, sosem ütöttem meg, a vitákat kerültem mivel én eléggé nyugodt természetű vagyok. Rendes dolgozó ember. Ő 4 és fél év után egyszer csak szakít mert összejött mással. Ennyit erről. Pedig nem punyadtunk, elmentünk csavarogni, éttermekbe stb.
2020. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy partner megtalálása nem arról szól, hogy ki mit érdemelne vagy mit nem. Ismerkedsz valakivel és ha szerencséd van akkor talán olyan az illető akivel el tudsz képzelni egy kapcsolatot és ha ez már megvan akkor jönnek csak a dolog igazi buktatói.


Normális férfiak pedig vannak én például többet is ismerek csak valahogy mégis azt látom, hogy vagy nem kell egy nőnek sem komoly kapcsolatra vagy csak szimplán lelép mellőlük a barátnőjük, ha egy kicsit rosszabb helyzetbe kerülnek. Láttam mind a kettőre több példát is olyan személyeknél akit több, mint 10 éve ismerek és tudom, hogy milyen emberek.


Igazából az a nagy büdös igazság, hogyha egy kicsit is intelligensebb vagy, mint az átlag akkor nagyon nehéz olyan személyt találnod akivel boldog tudsz lenni és nem ver át, nem használ ki.


F

2020. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
84%

Vannak, csak kevesen...


Ha pedig jönnek majd olyannal, hogy keresgélj a rosszabb külsejűek között, mert azért vagy ebben a helyzetben, mert csak a helyesekkel foglalkozol, kérlek szépen, ignoráld őket!

2020. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
97%

Üdv a klubban. :)

Van normális férfi, csak vagy foglaltak vagy nincs az a mázli hogy pont kifogd őket.

Ilyen ez. Elég f0s.

2020. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
22%
túl fiatalokkal kezdessz,azok szinte mind ilyenek.
2020. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
24%
Ötvenes?
2020. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
29%

És szerinted a férfiak hibája???

Idéznélek: kis ribi vagyok, erkölcsös és okos...


Na most ha ebből bármi igaz lenne , egy nem ilyeneket választanál, kettő nem hagynának ott...

És főleg miután rengeteg pasival voltál már ne is szamits semmi tiszteletre, ha megtudják milyen férfiaknak adtad oda magad...

2020. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

#2 Tényleg no ego, de ezek egyike se jellemző rám. Messze normálisabb vagyok mint a nők akiket ismerek. Nagyon tudok szeretni, de közben nem fojtom meg a férfit, hagyokneki teret. Nem kontrollálok senkit, kiábrándító ha egy nő akar uralkodni egy férfin. Egyenrangú partnerként bánok a párommal. Nem azt mondom hogy nincs hiba bennem, biztos van valami hogy ilyenekbe botlok mindig, de ilyen téren amiket írtál biztos hogy nemlehet semmi gond.

Szexben is akikkel voltam, kb el voltak ájulva meg a legtöbb pasinak tudtam olyat csinálni, amire azt mondta hogy élete legjobbja volt. Nagyon nyitott és perverz csaj vagyok, a kapcsolataimban szinte mindig én voltam a bevállalósabb, izgalmasabb, kívánósabb szexben. Úgyhogy ez semlehet probléma. Sok minden más meghatározó/ gyakori problémaforrás nem jut eszembe ezekenkívül.


#5 Ne aggódj nem befolyásolnak az ilyesmik. Egyébként is mint írtam, az átlagosabb külsejű pasikkal ismerkedtem mindig szivesebben. Viszont képzeld eddig nem gondoltam, de ez se 'megoldás', mivel nem túlzok az összes ilyen pasinak önbizalom problémái voltak és ebből adódóan hazudozott, csajozott, kereste a visszaigazolást, a pozitív megerősítéseket a nőktől. És a félredugás is emiatt volt (már amelyik meg is csalt, volt aki csak tette magát a csajoknak, áthívta bulizni őket stb). Szóval most akkor mit mondjak?:) tényleg nekik adnék esélyt de ha egyszer mindnek van önértékelési problémája ami miatt nem képes normális kapcsolatra mégis mit tegyek?:D nem tudok butább vagy rondább lenni, hogy jobban érezzék magukat mellettem. Azt gondolnád hogy inkább büszke hogy ilyennő vanmellette, megbecsüli. De nem, ez csak felerősíti azt bennük, hogy ők nem olyan jók. Egy ilyen nő mellett kevesebbnek érzik magukat.


#7 Huszonéves vagyok, egy ideje már harmincas férfiakkal ismerkedem csak. Pont amiatt, mert azt várná az ember hogy addigra már megérnek egy normális kapcsolatra.. de sajnos ez nem kor függvénye.

2020. aug. 29. 22:36
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!