Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan sráccal aki sokszor szomorú?

Figyelt kérdés
Nem mutatja ki, de kettesben otthon azért látszana rajta.
2020. aug. 30. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szomorú?
2020. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
alaptermészete az.
2020. aug. 30. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Depressziós alkat?
2020. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen
2020. aug. 30. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdemes rá időt és fáradságot szánni. Csak kínlódni lehet egy ilyen emberrel. Egy életen át mindig csak adnod kellene, támaszt nyújtanod, és ha egyszer nem tudsz (mert te kerülsz mélypontra), akkor azonnal föl is borulna a kapcsolat.
2020. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mitől depressziós?
2020. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Depresszió nem alaptermészet. Nyavalygás, kínlódás meg nem jó senkinek.

Nem szemétségből mondom, de menjél kezelésre. Egy jó szakember átlendít ezen. Továbbá, keressél közösségi hobbit. Az emberek meglepően jó hatással lesznek rád.

2020. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Amíg ezen nem változtatsz, addig csak egy energiavámpír vagy, kérdező, aki tönkreteszi mások életkedvét is. Ilyenre meg senki sem vágyik, és nem is érdemlik meg.
2020. aug. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5-össel teljes mértékben egyet értek.

Én a másik oldalán vagyok, nem vagyok konkrétan depis, csak az a mindig depibe hajló. Végtelen türelmes, rendes, segítőkész, életképes férjem van, aki két lábbal áll a földön. Tuti nem lehet neki könnyű velem.

Én nem kezdenék ilyen emberrel, mint én vagyok.

2020. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!