Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az milyen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen hogy csak az lehet valakinek igaz amit ő tapasztalt?

Figyelt kérdés
A pasimnak az csak a normális meg az igaz amit csak ő látot másokon vagy ő tapasztalt meg, amit én mondok azon meg legyint az meg egy semmi és nem több. Pl én ismerek olyat akinek hiába halt meg a gyereke egy cégben dolgoztak minden nap, még se zárta be a cégét ugyan úgy csinált mindent tovább, de ő erre azzal jön az kamu lehet mert nem bírna az emlék miatt ugyan úgy dolgozni mert ő azt tapasztalta volt aki munkát váltot vagy még el, is költözött.

#hitt, igazság, fekete bárány
2020. aug. 31. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában jellemző az emberekre. Nézz szét a válaszok közt, hány olyan van h odaböfögi h "kamu" és levan rendezve. Pusztán azért mert az ő dobozában nem történt meg.
2020. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Korlátolt és ostoba felfogás, gratulálok a párválasztásodhoz.
2020. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen tény hogy neki az ő családja amiben felnőtt az a normális, mert egy burokban élt, és gyárban dolgozik, és ennyi nem sok élete van, se nem volt igazán. Én rám mivel nem ennyi volt az életem más családból származom más minden számára én vagyok valami uffo, és mikor azzal jövök szerintem úgy kezel engem mint valami fekete bárányt, azzal jön ez nem igaz, én látom rosszul. És nem tudom bizonyítani hogy nem látom rosszul.
2020. aug. 31. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!