Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm teljesen kifordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen kifordult magából. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az Ő anyjánál lakunk, amúgy jó körülmények között. Most viszont lett az anyjának egy párja (50-esek mindketten), és teljesen máshogy viselkedik mint előtte.

Bolhából elefántot csinál, állandóan a hibát keresi az anyja minden mozzanatában. Az a gondja hogy miértnem inkább a háztartással foglalkozik ahelyett hogy hétvégén a palival tölti a szabadidejét. Olyan csőlátása lett hogy már nem bírok vele lassan. Nem hallgat rám, igaz én is elég nyúlszívű vagyok. Nem tudok erélyesebben rászólni hogy változtasson a viselkedésén mert az senkinek sem jó amit csinál. Pedig az lenne a legjobb.

Nem szeretném ha erre rá menne a kapcsolatunk, pedig már ez is átfutott az agyamon.

Hogyan beszéljek vele hogy nem jó az a konokság és hozzáállás amit tanúsít az édesanyjával szemben?


F31

L30


2020. szept. 6. 16:28
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
82%

30évesen nema anyuval kéne lakni.

Innentől kezdve meg triviâlis. Anyu nem szolgàlja ki,merem feltételezni, hogy egy jókora mamahotelban laktok.

2020. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ideje elköltözni anyucitól. Tudom, hogy anyagilag ez kènyelmes, de ha eddig ott laktatok, akkor kell már legyen fèlretett pènz közös otthonra.
2020. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
biza elég szánalmas, hogy 30 évesen még az anyja csöcsén lógtok. Nőjetek már fel!
2020. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fél, hogy az anyja törődése kétfelé válik: felétek és a párja felé.

Beszéld meg vele nyugodtan, nem vitatkozva. Aztán eldől...

2020. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont hogy eddig nem itt laktunk. Rá lettünk kényszerítve hogy ide jöjjünk. De ez nem is gond, az anyjával jól kijövök, eddig a párommal sem volt probléma. Ők is csak hüledeznek a tesójával együtt hogy mi történt vele most.
2020. szept. 6. 18:00
 6/10 A kérdező kommentje:
És mi sem szeretnénk hosszú távon itt maradni csak ameddig szükséges.
2020. szept. 6. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Párbeszéd nyugodt helyzetben - a megoldás.
2020. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát én biztos nem mennék vissza szülőkhöz, ha egyszer már elmentem. Szánalom level 100.
2020. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom páran itt tisztában vannak a helyzetünkkel.

Én sem mennék vissza a szüleimhez, jelenleg átmeneti megoldásként vagyunk a pároméknál. Hosszú távon természetesen nem jó, de tudjuk mit fogunk csinálni csak ez időbe telik.

Viszont nem is erre vonatkozott a kérdés.

2020. szept. 6. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
mennyi időbe? Évekbe?
2020. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!