Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz az az állítás, hogy aki 40 éves korára nem ért el minden lényeges dolgot, az egy született vesztes?

Figyelt kérdés

Tehát akinek nincs saját háza/lakása, nincs párja, családja, gyereke, megtakarítása, autója, karrierje a munkában, az az alsó kategóriába tartozik az emberek között, és mondhatjuk, hogy nem jött be neki az élet?

Hiszen már túl van élete fő részén. Innen már csak a leépülés jön az ilyeneknek, meg a beletörődés?


2020. szept. 7. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát attól függ, mi az illető célja az életben. Ha nem vágyik gyerekre, családra, házra, megtakarításra, akkor nem igaz.
2020. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Igen, igaz.
2020. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem igaz.
2020. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez úgy hülyeség, ahogy van.

Eleve: kinek mi a "lényeges".

Másrészt: az, hogy 40 fölött már csak a hanyatlás jön, óriási butaság. Az igaz, hogy az agy kb. 30 fölött már fokozatosan veszít frissességéből, de ez pusztán egy szervi jellemző. Nem azt jelenti, hogy onnantól az ember folyamatosan hanyatlik, sőt! Nézd meg a nagy tudósokat, többségük öreg korára lett befutott, elismert ember.

2020. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, de nagyon oda kell tennie magát és rengeteg dolgon változtatni. Ez az, ami nem szokott menni a kényelem és lustaság miatt. Viszont ha tudatosan változtatsz és kemóényen dolgozol rajta, akkor semmilyen életkorban sem késő.
2020. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Sokan negyvenen túl találnak rá az igazi céljukra az életben. Az öregedés csak a modern nyugati világban egy rémséges valami, régen érték volt, tiszteletet érdemelt. Olyan kvalitásokkal kapcsolták össze hogy érett, bölcs, tiszteletre méltó stb. Ma már csak begyepesedett, elmaradott és hanyatló. Pedig ennek nem kellene így lennie, hiszen sokkal tovább maradunk aktívak mint régen.

Meg kell tanulni élvezni az életet negyven felett is mert ez nem lehetetlen. Persze nem árt, ha a korral bölcsesség is jön és nem felszínes hülyeségekre vágysz, hanem képes vagy új, érett célokat kitűzni magad elé. Hogy az életben ki mit ért el nem vesztesség vagy nyertesség kérdése. Egy világcsavargó, aki bejárta a Földet keresztül kasul, sok élményt és tapasztalatot gyűjtött, dolgozott egy kicsit mindenhol, beszél egy kicsit több nyelven, és a világ minden tájáról vannak barátai, más szempontból élt értékes életet mint az, aki a lábát sem tette ki a szülővárosából, de felnevelt 2 gyereket és új autója, kertes háza van. Hiszen ezekre a dolgokra a világcsavargó hobó nem is vágyik annyira, különben anno az lett volna a prioritás.

2020. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Igaz.


lehet lepontozni, de igaz.

2020. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

Mondj valami pozitívat.


Legalább az emberi kapcsolataid rendben vannak? Család, barátok? Ha ezek a kapcsolatok rendben vannak, abból nagyon sok boldogságot lehet meríteni akkor is, ha másban nem áll olyan jól az ember.

2020. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem igaz. Volt feleségem, de meghalt, nem tehetek róla. Olyan balesetek, betegségek értek, amibe mások belehalnak, én meg túléltem, sőt teljesen fel is épültem. Nincs vagyonom, de élek, nekem ez is siker, és nem érzem magam lúzernek.
2020. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
23 vagyok és ahogy számolom nekem sem lesz meg minden. És? 😅
2020. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!