Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti miért jelöltök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért jelöltök vissza ismeretlen fiúkat ha van barátotok akivel együtt vagytok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem jelölök,de ha egyedülálló lennék sem tenném.
2020. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen mindegy, hogy van-e barátom, ha valaki totál ismeretlenül bejelöl, akkor írok neki üzenetet, hogy honnan ismerjük egymást. Ha erre válaszol és kiderül, hogy valóban ismerjük egymást, csak profilkép alapján nem rémlett, akkor visszajelölöm. Ha sehonnan és csak ismerkedni akar, akkor nem (kivéve, ha szingli vagyok és bejön).
2020. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Én nem szoktam senkit visszajelölni, akit nem ismerek. Akkor sem, ha egyedül vagyok. De amúgy lehet, hogy aki idegeneket visszajelöl, csak azért teszi, mert lehet, hogy úgy van vele, ismeri az illetőt, de nem ugrik be, honnan. És nem akar nyomozgatni, csak visszajelöli.
2020. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hellmano ***** válasza:
85%
Nekem férfiként kellemetlen, mikor látom bejelöl valaki ismeretlenül vagy olyan, akit csak látásból ismerek meg egy városban lakunk... ilyenkor nem szoktam elfogadni a jelölést , mert volt olyan, hogy így bejelölt valaki és utána pár héttel rá találkoztunk azt elment mellettem köszönés nélkül :D Mondom a francnak jelöl ilyen be csak, azért mert egy városban lakunk...azt töröltem is azonnal és azóta senkit nem igazolok vissza csak olyant, akivel beszéltem is már élőben. A nők meg , azért igazolnak vissza boldog boldogtalant , főleg a fiatalok, mert ők a számok meg a like-ok bűvöletében élnek és ha van 5000 "ismerőse", akkor valószínű több lesz a like is a mellbedobós képére vagy a popsisra, mintha csak 100 valódi ismerőse lenne...
2020. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Hátha lesz szex! De csak olyat jelölök vissza aki tetszik.

A párom rossz az ágyban. Max 5 perc, félévente. Semmi kedvem hozzá. Meg nem is izgató. Vállni viszont nem akar. Érzelmileg zsarol.

2020. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jelölök.

Ha foglalt vagyok akkor eleve tudomást sem veszek a jelölésről, ha nem vagyok foglalt és esetleg bizonytalan vagyok, rákérdezek, hogy honnan ismerhetem.

Amúgy a Facebook nem társkereső, idegesít, hogy ott keresnek meg random pasik mindenfélével.

2020. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy darabig jóhiszeműen mindenkit visszajelöltem, mondván hogy biztos ismerem, csak nem emlékszem rá.

Aztán elgondolkoztam hogy ha ismertem is de elfelejtettem, akkor minek kéne haverkodnom vele. Azóta csak kevés embert igazolok vissza.

2020. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jelölök vissza sosem ismeretleneket. Sőt még olyat sem szoktam, akit ismerek, de tudom, hogy nagyon tetszem neki, mert attól tartok, hogy bátorításnak venné, hiszen személyesen már millió jelet küldött felém (persze ez másképp lenne ha szingli lennék).
2020. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!