Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik amit a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik amit a barátomtól kaptam. Azért vett nekem ilyet,mert már nem szeret?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam néhány ennivalót, de tudja hogy nem tudom megenni,többször elmondtam neki korábban,mégis ebből vásárolt be sajnos nagyon sok pénzért :(

Nagyon nem szeretném megbántani,de az ennivalót sem szeretném megenni. Azért vett ilyet,hogy kínozzon,mert már nem szeret?


2020. szept. 9. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Minden bizonnyal.
2020. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Biztos akciós volt a madaras tecsóban, és gondolta összeköti a hasznos dolgokat. :D
2020. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem volt akciós,sajnos nagyon drága dolgokat vett :( sztem több 10 ezer forintot elköltött.
2020. szept. 9. 10:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És el is árulod miket vett neked amit nem tudsz megenni?
2020. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Figyelmetlen, nem törődöm, de lehet, hogy nem csíp már. Sajnálom.
2020. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván költene rád, ha nem szeretne! :D Akkor nem vett volna semmit, pláne nem drága dolgokat.
2020. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ételekről van szó? Mondjuk mogyóróallergiád van és csomó mogyorót tartalmazó csokit kaptál vagy hogy képzeljük el? Ajándekozd tovább másnak, biztosan van olyan, aki szívesen megeszi (tesók, szülők, nagyszülők).
2020. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát van amit elvből nem eszek meg,mert félek hogy mérgező,és ő ezt tudja,pont előtte hétvégén dobtunk ki emiatt egy csomó dolgot otthonról.
2020. szept. 9. 10:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mered elmondani mik azok???! :D Mi lehet mérgező élelmiszer???!
2020. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mérgező?? Gombákról van szó? Vagy egzotikus gyümölcstől (pl. durián) félsz?
2020. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!