Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés az egyszeri korán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés az egyszeri korán kelés?

Figyelt kérdés

Mondtam a páromnak, hogy nem szeretnék a születésnapomon órákat vonatozni az egyetem miatt, mikor másnap tudnék indulni kora reggel. Kédeztem, hogy elvinne-e a vonathoz. Felkapta a vizet, hogy munka előtt szeretne kipihent lenni, nem akar 2 órával korábban kelni, mint ahogy tenné.

A családomban nagy dolgok ezek az ünnepek, mindig összeül a szűk család ünnepelni, ritkán voltam itthon a születésnapomon, így most hogy ez végre úgy esik hogy a családommal tölthetném, nem szerettem volna kihagyni.

Tényleg nagy kérés ez, hogy másnap korán kéne kelni?


2020. szept. 12. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Az èn munkàmban nem engedhetem meg magamnak, hogy fàradt legyek, pedig nagyon nagy az alvàsigènyem. Egyszer-kètszer megoldhatò, de èn is hùznàm a szàm. Főleg, hogy ő nem megy veled. Szòval nagy kèrès, de nem lehetetlen.
2020. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Lehet hogy írnom kellett volna, a párom tanár.

Senki nem szeret fáradt lenni, de eddig úgy gondoltam, hogy csak nem egy idegsebészet, pláne hogy csak 4 órája van aznap.

2020. szept. 12. 11:38
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem FÉRFI partnered van?
2020. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretném őt szidalmazni. Nem tudom van-e a háttérben más is ami miatt így állt a kérésemhez, vagy ő tényleg így gondolja.

Ezért érdekelt az, hogy az én kérésem túlzás-e, vagy tényleg nem illik ilyet kérni.

Csak pl rosszul esik, hogy a hobbija miatt hétvégén simán felkel reggel 6-kor, pedig hétvégén is alhatna.

2020. szept. 12. 11:48
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

4.-re.


Nem kell szidnod, de te is tudhatod, hogy lefos téged. Tanárként meg ugyan mi dolga lehet egész nap, amihez kell a pihenés? Semmi! Csak nem szeret!

2020. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Ja, mert tanárként nem kell friss aggyal, kipihenten bemenni és minőségi órát tartani....ugyan már. Senki nem kel 2 órával korábban azért mert neki mindegy, a munkája nem igényel odafigyelést. Igenis igényel, ettől munka.


Amúgy egyszer ez nem lenne nagy kérés, én simán megtenném. De én nő vagyok.

2020. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

6.-nak.


Ja, a tanárnak hihetetlen toppon kell lennie... >:)

2020. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Kuka. Ez semmit se fog soha a büdös életbe megtenni érted. De te se tegyél meg neki semmi szívességet ezek után
2020. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Persze, mint írtam mindenki szeret kipihent lenni munkában.

Nyilván nekem is megvannak a saját hibáim, így a páromtól sem várhatom hogy tökéletes legyen.

Ahogy gondolkodtam rajta, nem is kéne csak 1 órával korábban kelnie, mert említette hogy általában már 7:10-re bent van munkában, én meg azzal számoltam hogy akkor szokott kelni.

Abban viszont igazatok van, hogy változni biztos nem fog. 5 éve vagyunk együtt, de minden egyes alkalommal, köztük ez a mostani is, ő haragszik rám. El is ment itthonról abban a pillanatban, hogy mondtam neki, hogy rosszul esik hogy a szülinapomon elküldene itthonról, ő meg rávágta hogy nem vagyok képes megérteni hogy munkaidő előtt kéne szaladoznia velem, aztán már itt sem volt.

2020. szept. 12. 12:42
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 Én tanítottam tanulásban akadályozott gyerekeket, magatartási és viselkedési zavarral küszködőket, ha nem voltam kipihent, vagy csak lelkileg, szellemileg "ott", nagyon hamar elveszítettem a nyugalmamat és nem voltam ura a helyzetnek sokszor.

Ez egy normál iskolában is van így néha, a gyerekek megérzik amikor nem vagy "ott". Most idegen nyelvet tanítok, nekem fontos, hogy ne beszéljek álmosan hülyeséget, hogy mosolyogva, frissen menjek be, pörgessem az órát, ne legyenek üresjáratok, ne unatkozzanak a gyorsabbak. Differenciálnom kell a diszelxiás gyerek, az átlagképességű gyerek, a tehetséges gyerek meg a 10 évet Angliában töltött gyerek között ugyanabban az osztályban. És közben nem akarok álmos, unott, undok lenni, hanem motiválni akarok, és azt sugározni, hogy az élet jó, tanulni jó, hozzám fordulhatnak bármi bajuk van. Nem tudom, neked milyen tanáraid voltak és pláne mikor, de mindig ledöbbenek azon, amikor valaki szerint okés dolog nem a maximumot nyújtani magadból bármilyen munkában. Pláne, amikor emberekkel foglalkozol.

2020. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!