Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem már nem szeret.Vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem már nem szeret.Vissza akarom kapni.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyiknapról a másikra betelt neki a pohár.Azt mondta levegő kell neki haza költözött az anyjához.Utánna válni akart ,mert nem szeret.Van kettő gyerekünk.Mindegyiket megviselte a dolog.Az egyik hajnalban imádkozott,higy az apja visszatérjen.A másik pedig rémálmokat kapott.Emiatt ő vissza költözött.Tervei szerint felneveli a gyerekeit és utánna megy el.Szóval most egy különszobába alszik.Szexet igényli és kb.ennyire vagyok neki jó.Nem szeret és nem érzi úgy h ezen változtatni tud.Nekem viszont így nem jó.Szenvedek.Én szeretem megtennék mindent h vissza kapjam.Mit tegyek.Próbáltam elküldeni,de a gyerekeim rögtön sirtak és kérleltek.Mit tegyek h visszakapjam.
2020. szept. 16. 02:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Alakítsatok ki közös gyerekfelügyeletet. Próbáljatok meg elrugaszkodni a hétvégi szülő megoldástól, mert az embertelen. A gyerekek ugyanannyira az apáé, mint az anyáé. Ti meg váljatok el és a gyerekek tekintetében működjetek továbbra is együtt.
2020. szept. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
10%
Valamivel "kiérdemelted", hogy nem szeret. Ha reálisnak látod, akkor azt beszéljétek át. Azon vátoztassatok.
2020. szept. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Csak szexet miért hagyod?
2020. szept. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Át kellene beszélni, hátha javítható, ha vannak konkrét problémák, esetleg elmenni párterápiára. Azt, hogy társas magányban házvezető nőként élj, néha dugó pajtiként, az hosszú távon sokkal egészségtelenebb, mint a válás, nem csak nektek, hanem a gyerekeknek is. Teljesen hibás koncepció, hogy az ő érdekükben meg kell keseríteni mindenki életét, és ezt a mintát tanítani nekik.
2020. szept. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%

Soha nem fogod visszakapni.

Egy tisztességes, csendes válást javaslok.

2020. szept. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
En ezek utan tuti nem fekudnek le vele. Ez szornyu megalazo.
2020. szept. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg megalázó és nem is értem miért fekszel le vele ezek után.

Amúgy meg párterápia, de csak akkor, ha ő is akarja. Ha nem, akkor válás... A gyerekeket nyilván megviseli, de egy szeretettelen kapcsolat is. Ha békében el tudtok válni és megegyezni egy közös gyerek felügyeletről, az lenne talán a legjobb mindenkinek.

2020. szept. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

A következő a szituació.Nem vagyunk rosszban.A részemről érzelmek még vannak.Újra akarom kezdeni,közöttünk sok sok minden van ami miatt a válás elég negativ lenne.A gyerekek miatt is.Nagyon nagyon rosszul viselik.Ha válunk se lesz jobb a helyzet ,mert maradni fog a lakásban.Meg én is persze.Soha nem panaszkodott h valami nem passzol nincs rendben.Soha nem kért h változzak.Nincs nője sose tartott szeretőt.Elismer engem mint anya.A szexet hagxom hátha közelebb hoz minket egymáshoz.Ez a helyzet így ebben a formátumban még egy hete sincs.Nekem azt mondja az iďő megoldja.De most ő úgy érzi,higy nem tudna szeretni engem.Amióta vissza jött egyszer elküldtem már az anyjához de nem ment.Ő nem csomag h össze-vissza dobom.

Amiket most előhozott mint válóok én mindenen javítottam.Kedvében járok,sétálni járunk ,kávézgatunk,ebédelünk együtt.Törést érez a lelkében ezért nem tud szeretni se engem se mást jelenleg.Ezen higy tudnék segíteni?

2020. szept. 16. 07:18
 9/33 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hiszem el, hogy jó volt eddig minden és felkelt és azt mondja "én már nem szeretlek". Ilyen a mesében sincs.

Ez az előhozott, javítottam dolog pedig szerintem elég nagy ámítás. Biztos nem először hozta fel amit felhozott, főleg ha egy sétáról van szó amit csak így lehet megtenni.


Szerintem ami történt az az, hogy néha előhozta mihez lenne kedve/mi zavarja amire jött a persze/aha/majd meglátjuk amiből 90%-ban nem lett semmi, majd jött ez, hogy betelt a pohár.

Mi ugyan nem elváltunk, de én egy kapcsolatnak emiatt vetettem véget. Ezek a változások ideig óráig tartanak, kár magadat/őt ámítani.

Szerintem ennek a kapcsolatnak már vége van, ha a te részedről nem is, de az övéről elég valószínűen. Ha pedig nem is vége, u.o. nem lesz mint azelőtt...

2020. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Rajtad amint látom, nem lehet segíteni. Mi az, hogy a válás után is maradna a lakásban? Akkor meg mit akarsz? Szeretni ő téged már nem fog. Szóval mi mondjuk meg neked, hogyan változzon meg úgy a helyzet, hogy te semmin nem akarsz változtatni. A gyerekek mögé bújni meg csak a felelősség hárítása. Persze, majd ők döntik el, hogy mi legyen. Akkor csak hagyd magad továbbra is alázni és várd a csodát, hogy majd a férjed újra beléd szeret.
2020. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!