Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miert hasonlitjak ossze a butorszerelest meg a funyitast a fozessel?

Figyelt kérdés

Mindig ezzel dobaloznak, ha arrol van szo, hogy ok miert nem akarnak fozni.

Az nem tunik fel nekik, hogy nem mindenkinek van kertje, telen nem kell fuvet nyirni, butort se szerelsz jobb esetben naponta, fozni meg legalabb 2 naponta igen.


2020. szept. 16. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Hát pont ez az. Úgy könnyű főzni, hogy minden nap csinálod. De amit ritkábban kell, ott kijössz a gyakorlatból, lényegében mindig újra kell tanulni, ezért sokkal nehezebb.
2020. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Én 19 éves korom óta albérletben élek a szülővárosomtól 100 km-re és bőven megtanultam már magamra főzni. Napi szinten fél-1 órát töltök a konyhában. Nem mert imádom, hanem mert így a legolcsóbb és mert a sportoláshoz követett étrendhez tartozó kajákat én is meg tudom csinálni.


26/F

2020. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%

Amiért az itteni nők a mosást (öt perc bepakolás, öt perc kipakolás, közte egy óráig a gép dolgozik, nem a csaj), egyórás melónak állítják be.

Mindenki azt szeretné, hogy a saját munkája értékesebbnek/fontosabbnak tűnjön.

2020. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát osszák meg mindkettőt. Egyik nap X főz másik nap Y. Egyszer X nyír füvet, legközelebb Y. Egyszer X szereli össze a bútort, legközelebb Y. Csak következetesség kérdése.
2020. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert elvárják, hogy mindent a nő csináljon, amíg ők isznak a haverokkal.
2020. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert valamivel takarózni kell.
2020. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
2020-at írunk. Nem akarom elhinni, hogy az internet világában egy nem fogyatékos felnőtt ember számára bármelyik problémát okoz. Szóba sem állnék olyannal, aki tőlem várja el, mert ő maga nem képes rá. Nőjetek fel már, a k urva életbe, nem olyan nehéz.
2020. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%

Úgy tesztek, mintha manapság a nők kétnaponta háromfogásos ebédeket dobnának össze, a férfiak meg képtelenek lennének rántottát készíteni.

Miközben mostanában a "főzés" kb. abból áll, hogy berakják a pizzát a mikróba, vagy egy serpenyő olajban kisütik a tescós csibefasírtot. Erre bárki képes, fejezzétek be a nyavalygást.

2020. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

8.


A legtöbb hétköznapi ételt könnyű megcsinálni, sokan szeretik - bármelyik nem - összemosni a valóban nagyobb rendezvényre készített mesterfogást (amim tényleg órákig kell szüttyögni), míg egy sima rakottkrumpli, lecsó, lencseleves vagy sültcsirke max egy óra ráfordítás, ebből is a legtöbbje olyan, hogy már készül, neked pedig ott sem kell mellette lenni végig. Csak el ne felejtse az ember időben levenni a gázról vagy beletenni a hozzávalót amit még később kell.

2020. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
A kérdés lényege sztem nem az, hogy főzni könnyű vagy nehéz. Nyilván nem egy agysebészet, én is tudok, a férjem is tud. A hangsúly azon van, hogy ne toljunk rá a másikra egy mindennapos feladatot 100%-ban "meraznőimunka", takarózva olyannal, amit évente max 1x kell megcsinálni (bútorszerelés).
2020. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!