Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem törődik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem törődik az egészségi állapotával, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bele vagyok betegedve, állandóan magas a pulzusa (100 feletti), 2 doboz cigit szív. A vőlegényem, tehát vele akarom leélni az életem, nagyon szeretem, de rettenetesen félek. Nem tudok hatni rá! Mit tegyek?
2020. szept. 19. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmit.
2020. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Addig hagyd el, amíg nem kell ápolni, amíg nem vagy a felesége.

Ez tényleg bizonyítja, hogy a nők az elérhető legjobb külsejű pasik közül mindig a leghülyébbet választják ki.

2020. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez hogy bizonyítaná látatlanban? Könyörgöm, ne idegesíts már. Azt sem tudod hogy néz ki, és képes vagy ennyiből engem is meg őt is lehülyézni. Gratulálok.
2020. szept. 19. 17:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából semmit. Mióta cigizik? Ha már első ismerkedés előtt is, akkor így jártál...


Van 1 tippem. Mutasd neki rákos videókat, hátha rá tudod venni, hogy szokjon le róla...

2020. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold a betegápolás!
2020. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Vagy!!! fogadd el, hogy ö ilyen!
2020. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha akkor is ennyit szívott amikor megismerted, kb így jártál, mert tudtad mit választasz. Ha ő nem látja be, nem igazán van mit tenni, reménykedjünk hogy nem lesz baja.
2020. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg állandóan 100 felett van a pulzusa az komolyabb probléma lehet, mindenképp el kéne mennie orvoshoz. Nyilván a dohányzás is okozhatja, de egyéb szervi probléma is lehet, amit nem árt megnézni.
2020. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Tulajdonképpen mindenkit meg lehet kicsit ítélni a párjáról. Ha neked ez így rendben, sőt hozzá is mennél akkor mi a gond? Valószínű korán hal majd és egyedül maradsz, készülj inkább arra.
2020. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva, de nekem a magas pulzust az okozta, hogy nem sportoltam. Állandóan 100 fölötti pulzusom volt, teljes kardiológiai vizsgálaton voltam, 24 órás vérnyomás és pulzusmérő is volt. A kardiológus azt javasolta, hogy járjak el rendszeren edzeni. Azóta napi 2-3 edzés és 3 hónap alatt levitte a nyugalmimat 70-80-ra. Ja és én is dohányzom, de azért nem ennyit.

Ha orvoshoz nem akar menni, akkor mondd meg neki, hogy járjon el edzeni, de nem tingli tangli kondizni, hanem olyan edzésre, ami 130-150 közötti pulzust csinál.

2020. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!