Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy később sem fog gyereket akarni?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. Nagyon nem voz a gyerekvállás gondolata, inkább a tudatos gyermektelenekkel kezdek szimpatizálni. Van egy kapcsolatom nem olyan régóta egy 28 éves sráccal. Ő azt mondja, egyelőre nem szeretne gyereket, majd csak ha kész lesz rá. Még aggódni is szokott néha a nem kívánt terhesség miatt, pedig fogamzásgátlót szedek. Máskor pedig mikor arról beszélek, hogy az ismerőseim gyerekeivel milyen problémák vannak, akkor győzköd, hogy lehet ezt másképp is csinálni, mint ahogy ők csinálják. Mennyi az esély szerintetek arra, hogy a későbbiekben sem akar majd gyereket, vagy legalábbis nem feltétlenül? Vagy csak a szabadságát félti egyelőre, mivel még friss a kapcsolat?

2020. szept. 22. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Érdemesebb lenne hozzád hasonló férfival kezdeni. Nekem nem úgy tűnik, hogy sose akar gyereket, 5-7 év múlva meg szívás lesz szétmenni, amikor majd vágyik már rá.
2020. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Vedd úgy, hogy 100%-osan akar gyereket, csak nem most rögtön. Ő tudja, hogy te soha nem akarsz szülni? Mennyira vagy te saját magadban biztos?
2020. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sanszos hogy ő igenis akar csak még nem most. Én ezt inkább most letisztáznám vele és szakítanék ah úgy dönt akar, tényleg ne x év együttélés és lakás, kocsi stb után derüljön ki hogy nem ugyanazt akarjátok.
2020. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Megválaszoltad a kérdésedet saját magadnak: "egyelőre nem szeretne gyereket, majd csak ha kész lesz rá"


Tehát akar majd gyereket, csak nem most, hanem mondjuk 5 év múlva. Szerintem mielőbb tisztázzátok le ezt az egészet, mert így semmi értelme.

2020. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő akar gyereket, de még nem most. Érdemesebb lenne olyan emberrel kezdened, aki biztos abban, hogy nem akar - rengetegen vannak, nem nehéz ilyen embert találni.
2020. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Ő valószínűleg előbb-utóbb (inkább utóbb) szeretne majd gyereket.

Na de neked mennyire szilárd a meggyőződésed? Szerintem 24 évesen az embernek elég korai kijelenteni, hogy biztosan nem akar gyereket (elvégre ilyen korban elég sokaknak borsódzik a háta a gyerekvállalás gondolatától, inkább csak élni akarnak, jól érezni magukat valakivel). Ha úgy látjátok, hogy hosszabb távon esélytelen a közös jövő, akkor nem folytatnám. Ha viszont amúgy jó a kapcsolat és a srác sem siet, nem biztos, hogy annyira sürgetném ennek a megbeszélését, hagynám érni a dolgokat. Legrosszabb esetben volt néhány szép évetek együtt, és ennyivel tapasztaltabban vágtok majd bele a kapcsolatba életetek párjával.

2020. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"egyelőre nem szeretne gyereket, majd csak ha kész lesz rá."

Értelmezd légyszi.

Az egyelőre meg a soha két külön dolog.


Szerintem ő szeretne, de nektek amúgy le kellene ülni, és megbeszélni. Azért vagytok egy pár.

2020. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
0 az esélye, mivel nem azt mondta, hogy egyáltalán nem akar, hanem hogy MÉG nem áll rá készen.
2020. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!