Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy szerinte több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy szerinte több joga van a gyerekhez?

Figyelt kérdés
Sosem akartam igazán elköteleződni, de a nyomás ellenére mégis belevágtam, hogy legyen családom. El is vettem egy nőt, aranyos, szép érett volt, el se hittem, hogy velem van. Viszont mióta megszületett a gyerekünk kifordult magából. Úgy ismeredtünk össze, hogy mindkettőnk már családot akart, ez így tiszta is, de úgy gondoltam család leszünk, de szerintem csak sp**ma bank voltam. Mindig azzal jön, hogy "több része" volt a gyerek megszületésében, ezért neki több joga van hozzá. Nem szólhatok bele, hogy adjunk e mégegy réteg ruhát a kicsire, merthogy az anyja eldönti, nem szólhatok bele mikor aludjon, egyen stb. Még annyit se mondhatok, hogy menjünk el sétálni a picivel, merthogy majd az ANYJA tudja, mikor van szüksége levegőre. Nem bírom idegileg, azért vállaltam ezt be, hogy el is váljak?? A kislányom imádom egyébként de hozzá se érhetek már szinte Engedély nélkül. 41/F
2020. szept. 22. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne hagyd magad. Ha elég határozott férfi lennél, akkor ez a helyzet ki se alakulhatott volna. Vagy valamelyik nagymama miatt nem tudtál belenőni az apaszerepbe? Mert én csak ilyen esetben láttam azt, hogy apukának kb. semmi beleszólása nem volt a gyerek körüli dolgokba. Ha egy nő egyedül van a gyerekre, akkor rá van szorulva az apuka segítségére és akkor automatikusan egyenrangú szülőkké válnak a baba születése utáni első perctől fogva.
2020. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok, de ez egy nőtől akkor is gusztustalan. Én meg mondanám, hogy akkor nincs joga enni, mert férfiként én kerestem meg rá a pénzt.
2020. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem normális a feleségedtől. Viszont tőled sem, hogy hagytad idáig fajulni. Állj a sarkadra, és szép lassan szokasd hozzá a feleséged, hogy mostantól nem minden úgy van ahogy ő gondolja, neked is van saját akaratod, elképzelésed, de főleg kislányod.
2020. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cenzúra, az igen.
2020. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, cenzúra nélkül nem engedte kiírni pedig más kérdésben benne van ez a szó. Na de mindegy. A lényeg az, hogy nem kellet sehova fajulnia, a kicsi még csak 2 hetes, az elejétől fogva ilyen.
2020. szept. 22. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ra van feszulve gondolom fokent ha elso gyerek. Sok anyuka fel attol hogy nem lesz eleg jo, nem tudja jol olvasni a gyerek jeleit, es ez atcsaphat kontrollmaniaba. En a helyedben megkerdeznem mi lenne a legjobb segitseg neki, es azon lennek hogy neki mint anyukának segitsek. A szoptatas ilyenkor bajos szokott lenni, sokszor anyuka csupan s kialvatlanságtol idegroncs... Sztem ezzel ha ilyen segiotokeszen allsz hozza es nemi ido eltelik majd belelazul... Illetve a kerdes meg hogy te mennyire vagy tájékozott gyerektemaban. Ha ő egész 9 hónap alatt a netet bujta meg olvasott akkor lehet joggal erzi ugy hogy o jobban tudja, emiatt mrg kevesbe engedi ki a kezebol a kontrollt amig nem mutatod hogy te is annyira otr vagy a témában.
2020. szept. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó, amit utolsó írt. Két hetes a gyerek, lehet max 2 órát alszik egyhuzamban, fáj alul és felül, vérzik, fáradt, felborultak a hormonjai, és nem érzi a rózsaszín ködöt, amit elképzelt, csak hogy minden megváltozott és csupa felelősség és kapkodás. Kicsit próbálj vele lelkizni, dicsérd, és ne most veszekedj. És természetes igény, hogy most 0-24ben együtt van a babával, hiszen nemrég benne lakott. Kérdezgesd, mire van szüksége, és alaposan olvass utána ennek a korszaknak, mi a "normális" - tele van vele a net -, de ne legyél kioktató. Etetést, altatást, ha nem akarja, ne vedd át, de lehet pl. a büfiztetést csinálhatod, segíthetsz fürdetni vagy pelenkázásnál megkérdezheted, mutassa meg, hogy ő hogy szokta, mert meg akarod tanulni. Csak diplomatikusan, tisztelettel, mint a hímes tojással :) Ne akadj ki, ha kritizál, mert frusztrált. Hidd el, még pár hét és már örömmel fogja passzolni neked, mert rájön, hogy nem bírja cérnával a folytonos szuperanyu szerepet. Ja és vágódj be ilyenekkel addig, mint házimunka, bevásárlás, indok nélküli masszázs... máris engedékenyebb lesz a baba körül is.
2020. szept. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így azért már teljesen más, hogy ennyire pici. Így azt mondom, legyél türelmes. Ahogy írták előttem, inkább kérdezd miben segíthetsz. Ne akard átvenni a "feladatokat", csak legyél ott, és lássa, hogy élvezettel figyeled.
2020. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 hetes? Akkor meg idoben vagy! Ne hagyd magad, de a lanyod meg tenyleg nagyon pici. Az elso par het a legnehezebb, sokan kufordulnak magukbol-adj neki egy kis idot, de neked is ugyanolyan jogod van mint neki!
2020. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj nehogymár 2 hét után válni akarj! Észnél vagy, ember?

Ilyenkor iszonyatosan felerősödik egy nőben a kicsivel kapcsolatos veszélyérzet, túlzásokba is csaphat, idővel enyhülni fog. Mondjuk én simán engedtem, hogy a férjem kézbe vegye, de anyósom kezében pl. már nem éreztem biztonságban. De tőle a férjem haja is égnek állt, pl. amikor anyós a fotelben a vállára tette az újszülött babánkat és bealudt. El se mertünk mozdulni anyós mellől, annyira féltünk, hogy leejti.

2020. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!