Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire van jövője egy 26 éves srác és egy 34 éves nő kapcsolatának?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a kor nem minden és hogy 8 év nem olyan sok, de ebben a felállasban mégis annak tűnik. Mindketten dolgoznak amúgy.
2020. szept. 25. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én simán benne lennék.

Nő vagyok.

Nem csak a kortól függnek a dolgok, persze ésszerű kereteken belül.

2020. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha fogadnom kellene, hogy együtt lesznek-e még 10 év múlva, akkor nagyban arra fogadnék, hogy nem. Aztán persze kivételek mindig léteznek, de most abban reménykedni hogy te leszel az... hát nem tudom...
2020. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

1


Aztán pár év múlva pánikolsz a ráncaidon, hogy lecserélnek egy új "huzatosra":DDD

2020. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nalunk 32-27 a felallas. Jovore hazasodunk :) Minden a ket szemelytol fugg! Voltam mar nalam par evvel idosebbel is, eletem egyik legnagyobb baklovesnek neveznem! Ne a kort nezd,hanem a szemelyiseget..hogy mennyire illetek ossze, vannak e kozos celok stb.
2020. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Olyan írjon már, akiknél eltelt azóta 20 év és még mindig együtt vannak.
2020. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha igazán szeretik egymást nem számít semmi. Az egyik barátnőm 60 a pasija 40 és a fiuk 18 éves és még mindíg nagyon jól elvannak..
2020. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Mennyire? Hát úgy nagyjából az elkövetkezendő 10 maximum 20 évre, tovább aligha!!
2020. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát ha a srác három gyerekről álmodik, de még az elsőre sem érzi magát készen, akkor nincs túl sok jövő

egyébként viszont miért ne

2020. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20-22 évesen több haverom járt egyetem mellett 30+ nővel, volt aki ott élt a nőnél, az főzött, mosott rá.


Mindegyiknek az lett a vége, hogy szakítottak a csajjal mikor dolgozni kezdtek, és családot már saját korabelivel alapítottak.


Gyanítom az ilyen helyzetben is ez lesz a vége, vagy a hölgy fog akarni gyereket korán, mert fél, hogy kifut az időből, vagy a srác fog úgy dönteni hogy lassan keres egy fiatalabbat.



(ps: sem + sem - irányba nem akarok ítélkezni, hogy ez mennyire normális magatartás, csak leírtam, hogy én mit láttam magam körül, és bizonyára lehet ellenpéldát is mondani).

2020. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Ismeretségi körömben van olyan, hogy +12 év szól a nő javára, 10 éve házasok, imádják egymást.

Érdemes tisztázni azt, hogy akartok-e gyereket, ha te akarnál, ő hajlana-e arra, hogy legyen, vagy ha ő már nem akar, neked megfelel-e ez.

Ha a célok, jövőkép stb hasonló, nem lesz gond.

2020. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!