Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Melyik nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik nőt választanátok inkább komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Csak a kettő közül választhattok, nincs harmadik opció!

2020. szept. 25. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Gyönyörű arc, tökéletes test, buta, felszínes, unalmas
Átlagos arc és test, okos, vicces, érdekes
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Ha az átlagos mondjuk az itteni szintűeket jelenti, akkor az átlagost.

2020. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel a kérdéssel, hogy az itteni pasik egy részének Palvin Barbi átlagos, vagy sminkeletlen modell lány. És ezekkel nagy duzzogva összejönnének.

További probléma hogy az ilyen kifejezések: okos, vicces, érdekes eléggé szubjektívek. Egy buta, unalmas ember számára már egy buta unalmas társ is lehet érdekes. De egy valóban pörgős, intelligens személy elvárása magasabb ezen a téren.

Szóval nehéz ezt így lesarkítani.

2020. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Hiába töröltettétek. Leírom újra. Úgyis a kinézet számít, nem a humor vagy intelligencia, legyél bomba testű a többi teljesen mellékes. Ez van. Azért van annyi flegma buta szépség, mert tudják, hogy meg sem kell nyekkeniük, vagy kedvesnek lenniük úgy is mindenki a kegyüket keresi.
2020. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Most pörgettem végig a badoo-t. Lehet egy lány marha okos ,jó a humora,de ha el van hízva mint egy mangalica és/vagy igénytelenül öltözik/sminkel. Mehet a levesbe.
2020. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Én szeretem a buta lányokat, nem is értem h a férfiak minek akarnak beszélgetni egy nővel? Felesleges. Az élet nagy dolgait vahy a fontos dolgokat úgy sem a nőkkel beszélik meg.

A szex legyen grandiózus és egy jól kinéző nő ezt áltlában tudja,meg tudjon a nő halgatni ha kell és ennyi.

2020. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!