Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változni fognak az érzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változni fognak az érzéseim ha igen hogyan/mitől?

Figyelt kérdés

Gyereknek érzem magam pláne a szüleim mellett. Sokat köszönhetek nekik sokat segítenek.

De amikor dönteni kell vagy vlmi komoly dolgot kell meglépni akkor az jár a fejemben hogy szüleim mit szólnának megfelelne e nekik a döntésem stb. Mindig azt teszem mivel otthon dolgozom amit mondanak.


De pl folyton az jár a fejemben mit gondolnak bnőmről vagy arról ahogy ő csinálja a dolgait stb..


2020. szept. 26. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, és változni fog.. Addig nem
2020. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, költözz el. Én már elköltöztem anyától, mikor férjhez mentem. Aztán most januárban visszaköltöztünk, mert kisbabánk született, és ezzel egyidőben teljes házfelújításba kezdtünk, úgyhogy azért, hogy megspóroljuk havonta egy albérlet árát, idejöttünk addig mutterhez. Óriási segítség mind anyagilag, mind kezdő anyukaként a baba mellett, viszont nagyon durva, hogy mennyire gyereknek érzem magam újból. Állandóan azon kattogok én is, hogy anya mit fog szólni, ha elmegyek itthonról két órára, és addig a férjem vigyáz a picire, vagy mit fog szólni ha keverek egy kis kakaót a déli tápszerébe is, nem csak a reggelibe, meg ilyen hülyeségek. Pedig anyám extra jófej, tényleg semmilyen dolgunkba nem szól bele, de mégis úgy érzem itt magam, mint egy kiskamasz. Szóval amellett, hogy nagyon nagyon szeretem anyát és nagyon hálás vagyok neki a segítségéért, alig várom, hogy elköltözzünk és újra teljesértékű feleség és anya lehessek. Nem egészséges felnőttként a szülőkkel élni. Átmeneti megoldásként jó lehet, de hosszútávon semmiképpen sem. Nem tud az ember felnőni.
2020. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Köldökzsinórt le kell vágnod. Mert ők se fognak örökké élni, lépj ki a komfortzonádbol élj, szeress, örülj, nevess. Ha már dolgozol magad is tudsz dönteni.
2020. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen de a szüleim cégében dolgozok mert nem akarnak embert ..
2020. szept. 27. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól még nem kell náluk laknod. Meg most ez, hogy nem akarnak embert... Hát akarjanak, ha te viszont nem akarsz ott dolgozni. Vagy ha neked is kényelmes így, akkor oké, csak akkor ne rinyálj, hogy gyereknek érzed magad, mert így az is maradsz.
2020. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nem lakok otthon, de sokat segítenek nekünk bnőmmel. Családom másik ingatlanában lakunk
2020. szept. 27. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:
De szeretsz a szüleid cégében dolgozni vagy csak azért dolgozol ott mert ez biztos megélhetés forrás a jövőben is?
2020. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretek mivel a drogériánkban vagyok eladó és férfiként nem érdekel a smink műköröm stb. és a vevők kérdéseire se tudok ezzel kapcsolatban válaszolni..

Anyáméknak ezt hiába mondtam mintha a falnak beszélnék csak jönnek a magatoknak csináljátok meg legalább nincs idegen az üzletben stb . Hiába mondom h nekem ciki h nem tudok választ adni semmi megértés a részükről..

2020. szept. 27. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!