Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek idővel megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek idővel megint ugyanaz lenne, vagy érdemes lenne még egyszer újra kezdeni?

Figyelt kérdés

- Barátnőmmel több, mint 1 évig voltunk együtt

- Szeretjük egymást

- 15 évesek vagyunk

- Bizonytalan vagyok a döntést illetően


Barátnőm elég sok dologért kiakadt az utóbbi időben, amik miatt veszekedtünk. De szerintem túlzásba vitte a dolgokat.

Legutóbb szakított velem. (nem személyesen) De állítólag csak ideges volt, lehet hogy már meg is bánta. Azt mondta, hogy nagyon szeret engem, és hiányzom is neki, de fél attól, hogy a jövőben megint fájdalmat okozom neki stb. :S

Én szeretem őt, de úgy érzem, hogy előbb-utóbb biztosan lenne valami affér megint:( És akkor már biztosan nem lenne pofám visszakönyörögni magam. Vagyis igazából lenne xD, de lehet, hogy nem is menne, de akkor nem is akarnék próbálkozni.

Azt tudom most, hogyha nagyon tepernék nála, akkor visszafogadna. (ezt mástól megtudakoltam) De akkor is ezzel a szakítással szerintem nem lehet így játszadozni. Ez azért már nekem is fáj :S

Mit tegyek??? :'(


2010. aug. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a pics.ába a csajt, ö sem tudja mit akar, hidd el, csak drámázni tud.
2010. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha folytatnánk, akkor később még több, mindent meg merne velem csinálni nem? :S
2010. aug. 7. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, legalábbis nem mondom biztosra, de szerintem igen. Első barátnőm full ugyanez volt, mindig volt valami ami miatt szakitott 2 évig voltunk együtt, hamarabb el kellett volna engedjem, utólag rájöttem hogy nem belém, hanem a szerelembe és a drámába volt szerelmes. Nem éri meg ilyennel maradni, föleg 15 évesen nem.
2010. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem adhatnatok meg egy eselyt ennek a kapcsolatnak!1
2010. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis az újrakezdésre szavazok. Ez a szitu volt velem és a volt barátommal is. Mi hagytuk egymást, azóta új kapcsolatom van, de azóta is szoros a viszonyunk. Nehezen viseljük,ha távol vagyunk a másiktól, a problémáinkat megbeszéljük. Csak nem vagyunk fizikiai kapcsolatban. Ha ez nektek menne, amit kétlek akk ok, ne kezdd újra, de ha hiányzik akk hajrá.
2010. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!