Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szerint én azt várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerint én azt várom el, hogy minden körülöttem forogjon. Igaza van? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

A járvány óta én home officeban dolgozom ezáltal itthon vagyok a hét minden napján, ő bejár az irodába. Mikor hazaér többnyire minden nap ledől 1 órára aludni. Ezzel nincs bajom, megértem, mert szellemileg elég megterhelő a munkája. Viszont mostanság rájött, hogy elvonulna pár órára zenét hallgatni (ez pedig a hobbija, ő is zenekarozik, koncertekre is rengeteget járt a járvány előtt). Én egész nap várom, hogy végre hazaérjen és vele lehessek, ő meg rendszeresen elvonul ilyenkor még órákra.

A kapcsolat elején leszögezte amúgy, hogy neki szüksége van néha a privát szférára, szeret elvonulni egymagában. Én meg pont az ellenkezője vagyok, a 0-24 együtt levős piócáskodó barátnő aki folyton szeretgetné a másikat.


Kompromisszumképesek vagyunk amúgy, elfogadjuk a másikat és kitalálunk megoldásokat ami mindkettőnknek jó, de a múltkor összekaptunk kicsit és kijelentette, hogy én elvárom, hogy körülöttem forogjon a világ és mindig velem foglalkozzon.


Igaza lenne?


Én 22L , ő 24F , két éve vagyunk együtt és kb fél éve élünk együtt.


2020. okt. 5. 19:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Megjegyzésként még annyit, hogy a hétvégéket viszont maximálisan kihasználjuk, mindig elmegyünk randizni vagy csinálni valami programot, nekem ezekkel a hétköznapokkal van bajom, mikor amúgyis elvesz 9 órát egy napból a munka, utána estére alig marad 1-2 óránk együtt megnézni egy filmet...
2020. okt. 5. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad magadról hogy olyan vagy mint a pióca, szerintem megválaszoltad magadnak a kérdést
2020. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Te baromira unatkozol otthon, ráadásul mint #2-es leírta eleve problémás vagy. Igen, igaza van.
2020. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát mert hülye azért nem vagyok, tudom, hogy egy átlag embernek sok tud lenni az a fajta személyiség, mint én. De azt erős túlzásnak érzem, amit ő mondott rólam.
2020. okt. 5. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így nem fog működni.

Pont olyan vagyok, mint a faszid, és volt már néhány hozzád hasonló, "pióca" barátnőm(te használtad ezt a szót, ezért nevezem így)

Egyik se tartott sokáig, két ennyire különböző ember nem tud hosszú távon kijönni egymással.

2020. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Összekaptatok. Felidegesedett, azért mondta azt. Felejtsd el, lépj túl ezen a mondaton és kész. Ha leszögezte, hogy neki kell az egyedül töltött idő, te meg piócáskodtál rajta, akkor igen, az ő szemszögéből igaza van.
2020. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lesz majd amikor te otthon egesz nap a ket gyerekkel o meg hazaesik, hogy akkor most csend legyen mert o alszik, aztan elvonul zenet hallgatni stb... te meg miutan a ket kicsi agyilag szellemileg fizikailag kicsinalt egesz nap csak nezel? Gondolkodj ezen
2020. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!