Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az első néhány szex rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első néhány szex rossz volna a pároddal akkor elgondolkodnál a szakításon vagy mit tennél?

Figyelt kérdés

Ha az első pár szex nem lenne az igazi akkor mit tennél?

Beszélnél erről a pároddal hogy ezek nem voltak annyira jók?

Ilyenkor elgondolkodnál a szakításon?


2020. okt. 11. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodnék, igen.Függ attól is, hogy mi nem jó, mert ha a kémia megvan és csak a másik tapasztalatlansága a nehézség oka, akkor az gyorsan fejleszthető, és ha szeretet-szerelem van, akkor megéri.Amennyiben egyszerűen nincs kémia, akkor nem érdemes erőltetni.


A szexuális harmónia egy jó kapcsolat egyik alappillére, sajnos ha az nem működik, nincs vonzalom, akkor az kihat a kapcsolat minőségére is, és ezért a szakítás mellett dönteni nem önzőség, sem szexcentrikusság, csupán ésszerűség, ami hosszútávon mindkét félnek lehetőséget biztosít arra, hogy megtalálják azt a partnert, akivel kölcsönös a vonzalom és boldogok lehetnek.

2020. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Más téren minden okés?

Mindenki más más okoz neki hiperélvezetet. Mutatni kell ezt azt..taníthatni.

Te nő vagy?? Vezesd rá hogy érintsen,hol ne..melyek az erogén zónáid. Pl fül van aki imádja ha harapdálják,van aki utálja. Mellek lágyan vagy keményen gyúrja...

Lábujjak....comb belső...Amikor csókolja a tested nyomd a fejét,hogy már pedig vágysz a nyelvére....mutasd meg a kedvenc pózod. Gyorstüzelő? Lassítsd!

Ha férfi vagy! Imádom,amikor a hegyén táncol a nyelved,vagy imádom amikor eltűnik a szádban. Próbáljatok több pózt.

Olyan mint egy odvas fa (volt ilyen lány csak feküdt egy helyben)? Hát azt lehet kitenném.

2020. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Igen, elgondolkodtam a szakításon. De úgy döntöttem, maradok. Határozottan megérte időt és energiát feccölni egymás testének alapos kiismerésébe.
2020. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár szex soha sem az igazi.Hagyni kell,hogy kicsiszolódjon,aztán ha ez nem történik meg,akkor kell elgondolkozni a dolgokon.
2020. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mentem el az első 3 hónapban. Összecsiszolódtunk. Pontosabban ennyi idő kellett ahhoz, hogy összecsiszolódjunk. Azóta is, 5 éve együtt.
2021. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!