Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet prostizni?

Figyelt kérdés

Negyvenes házas férfi vagyok, sosem volt eddig dolgom prostikkal. Viszont a lapos, rendkívül unalmas és ritka otthoni szex miatt már sokszor gondoltam rá, hogy el kellene mennek egy fizetős lányhoz. Viszont nem vagyok egy kockahasú modell, átlagos a külsőm. Felesleg nem nagyon van rajtam, de nem is vagyok kigyúrva. Így nem égő egy fullos prosti elé állni? A kérdésem tényleg komoly! Már kissé kényelmetlenül érzem magam, mivel bárhova megyek, kigyúrt. sportos pasik tömkelegét látom, fullosan belőtt frizurával, menő cuccokban. Jóval de jóval kevesebb az átlagos vagy az átlag alatti férfi.


Mivel dolgozom, utazok, család stb. így nincs időm napi 2-3 órát konditerembe tölteni, és a táplálkozást is csak futtába tudom megejteni.


A prostiknál van szint, ami alatt nem állnak le egy emberrel? Oké, ne legyen büdös alkesz fogatlan igénytelen. Én adok magamra, csak a testem nem egy görög szobor.Félek hogy beégek. Van valakinek tapasztalata ebben a témakörben?



2020. okt. 12. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Mindig van kifogás mindenre.

Miért ne sportolj

Miért ne legyél őszinte a feleségedhez.

2020. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"Jóval de jóval kevesebb az átlagos vagy az átlag alatti férfi."


Azok vannak nagytöbbségben.

2020. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kifogás: nappal és majd éjszaka dolgozom. Majd egy nap pihenő és nappal éjszaka. Ez megy már évek óta, alig alszom és pihenek, ugyanis a felmaradó időben is dolgozom. Tudod, kell a családnak a pénz. A feleségemhez őszinte vagyok, már mondtam neki hogy elmegyek prostihoz, ő ezt tudja. Azt is tudja hogy rajta bukott el a szexuális életünk, mivel egyáltalán nincs libidója. Ő nem az a típus, aki majd kedveskedik és bevállal egy csomó dolgot csak azért, hogy a férjénrk jó legyen. Azt vallja, ha neki nincs kedve(ami eddig még sosem volt), nem élvezi, akkor nem is csinálja. Legutóbb azt mondta, hogy neki a szex egy örökkévalóságnyi szenvedés, mindent megadna ha szexmentes életet élhetne. Nos ezek után marad a prostizás, de eléggé erősen gátlásaim vannak a külsőm miatt. Tudod, a feleségem egyszer sem mondta hogy jól nézek ki, vagy tetszem neki, vagy valamit jól csinálok stb. Na meg még a szex is ultra sz*r, így elbizonytalanodtam magam miatt, ezért is tettem fel a kérdést!
2020. okt. 12. 17:27
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk nem kell magyarázkodnod felesleges.
2020. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A 10-esnek válaszoltam. Magyarázkodni meg nem szokásom, de azt tudom, hogy egy információt lehet információnak, vagy magyarázkodásnak is venni, ki mit szeretne benne látni.
2020. okt. 12. 17:32
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem neked egy pszcihológus kellene, esetleg párterapeuta.
2020. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Kényelmesebb beleüríteni valakibe, mint új életet kezdeni, ahol magad mosod a gatyáidat és főzöl magadra.
2020. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nekem a kényelemről ne tarts előadást, mert jelenleg is magamra főzök, mosok, takarítok, bevásárlok stb. Támadj mással. Viszont a kérdés nem erről szólt. Új élettel se gyere, mert tökéletesen tisztába vagyok a jelenlegi életvitelemmel, ami tökéletesen ellentmond azzal, hogy párt keressek.


Esetleg valaki a kérdésre is tudna válaszolni mintsem engem elemezgetne?

2020. okt. 12. 17:40
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Hú de ideges vagy nem csoda ha elküldött az asszony üríteni. Ilyennel én se dugnék.
2020. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én csak válaszolok a provokatív kérdéseidre. Ha ideges lennék, hagynálak a francba. Én nagyon ritkán vagyok ideges, de az sem egy anonym fórum anonym provokatőrei miatt! :D Látod, próbálsz támadni ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnál. Esetleg nem érted magát a kérdést? Felőlem trollkodhatsz, végtelenül türelmes ember vagyok! ;)
2020. okt. 12. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!