Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szerint azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerint azért nem megy a szex, mert mindketten elhíztunk. Helyrehozható ez még?

Figyelt kérdés

Tegnap szexre került volna a sor de barátomnak nem állt fel. Nem az első eset, utóbbi hónapokban elég ramaty a szex... Tegnap próbáltam beszélni megint vele erről, eddig stresszre fogta (új munkahelye van) és kimerültségre de tegnap végre kibújt a szög a zsákból : elhíztunk és ez zavarja.

Sajnos ez igaz, a korona és a home office alatt kb. fél év alatt felrepült ránk 15 kg minimum...

Nagyon elkeseredett vagyok, mert ez biztos már egy ideje benne van és elhallgatta, hisz nem tegnap jöttek fel a kilók. Az van bennem, hogy akkor az elmúlt hónapok szexelései max szánalomból, kötelezettségből voltak és nem is kívánt... :( nagyon szarul érzem magam.


Viszont igaza van, ez nem állapot. Azt mondta szeret, nem akar elhagyni és nem megbántani akart ezzel, hanem pont hogy azt szeretné, hogy rendbehozzuk magunkat és a szexuális életünket. Ő is velem fog tartani, saját magával sincs megelégedve így. A szeretetében én is biztos vagyok, ezer módon bizonyítja évek óta már. Nem hinném, hogy emiatt szakítana, mert azt mondta tegnap, hogy sosem volt még ilyen boldog senkivel és 100%ban passzolunk.


Ilyenkor ez még helyrehozható? Javulni fog a szex ha közösen nekiállunk edzeni és normálisabban enni? Hogy reagáljak ha mondjuk jövőhéten is kezdeményezi a szexet? Hisz addig a kilók nem mennek le, az lesz a fejemben, hogy nem is tetszem neki... :(


26L és 27F , 4 éve együtt


2020. okt. 14. 07:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha elkezdtek valóban tenni a fogyásért, már lehet az is elég lesz, hogy visszatérjen a szexuális étvágya, mert máshogy áll hozzá, látja a kiutat, mert tesztek érte. Szóval ha kezdeményez, fogadd el. Ezt meg ne vedd a lelkedre. Elszaladt veletek a ló, ő szólt előbb, és közösen akar pozitív irányba haladni veled. Ennyi.

Ha ebből exisztenciális kérdést csinálsz, akkor nem lesz helyrehozható.

2020. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez tök jó kérdező! Mármint nem az hogy meghíztatok:D, hanen hogy nem csak téged okol, hanem hogy mindketten így vagytok, belátja hogy mindkettőtöknek változni kell.:)


Csináljátok együtt, tudjátok egymást motiválni, húzzátok egymást előre.


Megfog nőno a szexuális étvágyatok is hidd el. Persze fizikailag elfáradtok, de megnő a tesztoszteron, plusz majd látni is fogjátok a változást, látja a kiutat.

Hajrá!!:)

2020. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Én tavaly januárban elkezdtem futni. 10 kgot lefogytam. Azóta dupla annyi a szex. Egyreszt en is jobb kondiba vagyok masreszt a parom is jobban kivan. A sport es az egeszseges etelek fogyasztasa nem csak azert hasznos mert fogysz hanem mert energiat ad, bodlogsaghormont termel, noveli az onbizalmat stb. Probaljatok ki 3 het es mintha kicsereltek volna (nem annyi ido alatt fogtok lefogyni viszont 3 het utan mar latszodni fog a börötökön közérzeteteken stb)
2020. okt. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is régóta követem ezt a fórumot és rengeteg kérdést láttam srácoktól akik a barátom helyzetében voltak és nem tudták hogyan közöljék a lánnyal. Szerintem van abban igazság, hogy ezt bárhogy is közlik fáj, mert nekem is rosszul esett, pedig pontosan tudtam, hogy meghíztunk. Engem mondjuk nem zavart a pocakja, de azt is elfogadom, hogy őt az enyém igen, mert anno nem egy ilyen testű lányba szeretett bele.

Csak mindettől függetlenül nem jó ezzel szembesülni, mert ezekután az elkövetkezendő hónapokban, amíg nem lesz szemmel látható változás addig hogyan szexeljek vele? Ez fog kattogni a fejemben nonstop, hogy még mindig van rajtam felesleg. Jövőhéten, sőt még jövő hónapban is...

2020. okt. 14. 08:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, szerintem meg tök szuper, hogy ezt ilyen nyíltan és őszintén meg tudtátok beszélni. Az nagyobb baj, ha bezárulnak a kommunikációs csatornáitok, és csak nyűglődtök hónapokon, esetleg éveken át, mert nem mertek szólni. Abból soha nem lesz változás. Az egészség pedig soha nem árt senkinek, ha rá is megy a kapcsolat esetleg, legalabb fittek lesztek. Semmi veszítenivalód azzal, ha rátérsz erre az útra. Az nem számít, hogy mi van addig, ameddig el nem éred a kívánt formát. Itt maga a szándék a lényeg. Én itt vagyok tökéletes bmi-vel, de a párom nem kíván valahogy annyira, és nem tudunk erről érdemben beszélni sem. Nekem is az jàr a fejemben, hogy mit csinálok rosszul, vagy mi nem tetszik rajtam. Szerintem már soha nem fogom tudni elengedni magam és ellazulni. Nem tudjuk egyszerűen ezt lekommunikálni valahogy. Ezért még irigyellek is kicsit, hogy ti még ezeket a “necces” dolgokat is meg tudjátok beszélni egymással úgy, hogy juttok is valamire.
2020. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért nem tudtok szexelni mert elhíztatok! Hanem mert a nagy test "fenttartása" mástól veszi el az energiát. Nem az a lenyeg nagy e a pocakja vagy latszik e rajtatok! Hanem hogy a sok szemét kaja es a tulzott kaloria bevitel lecsokkenti az energiad, depresszios leszel tole stb. Mozogjatok!!! Nem a kg a lenyeg hanem hogy jól érezd magad a borodben mert attol leszel vonzó, kiegyensulyozott, kívánós stb. Az pedig sem szigoru diétaval sem a 4 fal kozott uléssel nem érhető el csak sportolassal.
2020. okt. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Az elhízást a hormonházrartásnak is árt, magyarán csökken a libidó, de ez természetes. Az a jó, hogy tudtok erről beszélni és tegyétek is együtt. Az életmódváltás a legjobb, mert nincs jojó effekt
2020. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*us.
2020. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 orton ***** válasza:
100%

Én is inkább azt ajánlom, hogy változtassatok az étrenden és legjobb esetben sétáljatok 1 órát. Súlyzós edzés se rossz, meg a kardio sem, de elég durva lesz elsőre mindkettő, szóval azokat akkor csináljátok ha igazán szeretnétek.


Amúgy medált a pasidnak hogy így törődik veletek.

15Kg egyébként hogy?! Minden nap pizza+chips?:D

2020. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát ugye home officeba kerültünk, ezáltal a napi mozgás a wc és a konyha közötti sétára redukálódott mindkettőnknek. Én előtte jártam terembe, az bezárt, utána úgy volt nyitva, hogy a munka miatt pont sehogy se értem volna oda (18.00) ... Aztán így szépen eltunyultunk, az eddigi kiülős sétálós programok helyett befizettünk netflixre meg hbora, daráltuk a sorozatokat, mellé folyamatosan kaját rendeltünk, a főzésről szinte teljesen leszoktunk :( aztán rászoktunk arra is, hogy az esti filmezés előtt lementünk a ház sarkában lévő kínai kisboltba és vettünk mindenféle "speckó" édességet, ez is egy idő után majdnem mindennapos lett...

Nem keresek én semmilyen kifogást, zabáltunk mindketten, elcsesztük.

2020. okt. 14. 10:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!