Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint túl nagyon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint túl nagyon az igényeim,elkényeztetett HP vagyok..?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok,szerintetek is??

Többször mondta már nekem,hogy milyen nagyok az igényeim pl arra mondta először,hogy amikor megyek át hozzá akkor megszoktam kérni,hogy jöjjön ki elém kb 8 percre lakik a megállótól. Nagyon ritkán tette ezt meg,leginkább a kapcsoalt elején,de már akkor is modnta,hogy neki ez nem szokás ő ilyet nem csinál,eltalálok hozzá egyedül is. Mondtam neki,hogy most itt a téli idő,korán lesz sötét,kijöhetne elém,de szerinte hiszti és elkényeztetett vagyok úgyhogy nem jön.

A második dolog amire ezt mondta,hogy amikor miatta veszünk össze akkor én elvárom,hogy ne csak annyit lökjön oda,hogy jó bocsi,hanem fejtse ki hogy miben sértett meg,és esetlegesen próbáljon meg változtatni,mármint hogy leglaább mondja ezt,hogy próbálkozni fog. Mert ő minden vitánál ennyit tesz,hogy bocsi,na felejtsd el az egészet mert azt mondtam hogy bocsi. És szerintem ez egy nulla,mert mindig ugyanoda jutunk,nem gonodlja át mit hibázott stb..erre is azt modnta nagyok az igényeim,elkényeztetett vagyok.

Akkor ,hogy elvárom,hogy ő is átjöjjön néha hozzám,ne csak én hozzá,mert 4-5x én megyek ő meg 1 max 2 x. És mostanában sok vitánk volt,akkor megkértem,hogy akkor jöjjön át itt megbeszélni,de erre is azt modnta,hogy ő biztos nem,mindig van kifogása,hogy épp esik az eső,van más dolga,fáradt stb. Ezért is HP vagyok,mert miket el nem várok,hogy átjöjjön..

Komolyan elgondolkoztam,hogy ezek a dolgok olyan hűde nagy igények?? MErt én nem erre mondanám... a másik az,hogy nem értem ,hogy eddigi barátnői semmit nem vártak úgymond el?? MErt azt modnta eddig egy barántőjéért se kellett kimenni sehova,és ők mindent megértettek,ha nem ment át x napig vagy nem tlaálkoztak vagy nem beszéltek senkit nem érdekelt és mások elfogadják ha csak annyit mond,hogy bocsi. Ezért számára én extrém kényes HP vagyok..

Nem tudom mit tehetnék amúgy,hogy kicsit emberelje meg magát. Mondtam már neki szép szóval is,kedvesen,rendesen,mostanában már ingeültebben is,passzívan is,mindenhogy megkértem,hogy kérjen bocsánatot rendesen vagy erőltesse meg magát,ha látni akar,vagy tegyen picit jobban a dolgokért,de úgy látom nem használ semmit. Ugyan szeretem,de aki ennyire nem tesz értem semmit attól később mit várhatok? VAgy túl gondolom azegészet??


2020. okt. 14. 08:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem nagy igények. A pali rettenetesen önző, a leírás alapján ő semmit nem tesz meg az aktuális barátnőért.

Az előző csajoknak nem volt önbecsülése, nem tartották magukat annyira, hogy kérjenek bármit a párjuktól. Azt gondolták, örülnek, ha jutott nekik egyáltalán férfi.

2020. okt. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%

"aki ennyire nem tesz értem semmit attól később mit várhatok?"


Nem, nem gondolod túl. Pontosan ez.

Akinek fontos vagy és szeret, az a kedvedben akar járni, várja hogy találkozzatok, kijön eléd, megy át hozzád, hacsak nincs ellene komoly oka.

A bocsánatkérést meg ne erőltesd. Anyám is erőlteti. Én megtisztelem azzal, hogy nem hazudok neki, csak akkor és úgy kérek, amikor szívből jön. Neked se jó, ha kierőszakolod.


Szerintem nem nagyok az igényeid, de látszik, hogy ha ez neki sok, akkor nem szeret annyira. Ezt nem lehet erőltetni, mert csak veszekedés meg hiszti lesz

2020. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk ez a bocsi, felejtsd el volt meg, de önmagában elegendő volt, hogy villámgyorsan elinduljon a lejtőn a kapcsolatunk. Persze mondtam neki, hogy ez így nem oké, ha valami bánt engem, akár vele akár mással kapcsolatban, akkor ne szarja már ennyire le, első esetben lehetne megértő és változtatni hajlandó, második esetben meg vigasztaló, de mintha a fallal pingpongoztam volna.

Egy idő után nem éreztem késztetést hogy elmondjam ha valami bánt, mert tudtam hogy úgyis csak megvonja rá a vállát! Ez elmagányosodáshoz vezetett a kapcsolatunkban és annak nincs jó vége. Nem is lett.


Szerintem az általad felsoroltakból nálatok is ez a legsúlyosabb probléma, ez érdektelenség, szeret egyáltalán, ha ennyire nem érdekli az érzéseid vagy csak azért vagy hogy legyen valakije? Másban érezteti hogy szeret?


A kísérgetés a figyelmességen múlik, ha a sötétben a barátnő fél és ki is fejezi akkor megintcsak ott tartunk, hogy érdekled-e egyáltalán.


Az szerintem egyéni egyezkedés kérdése, hogy kinél vagytok többet, ez szerintem több mindentől függ, közelség sulihoz/munkahelyhez, családtagok jelenléte stb...

2020. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd a csávót, nem szeret ez téged.

N

2020. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
14%

Akkor összefoglalva?

Van egy 5 perces gyalogút amit sérelmezel, hogy nem áll ki a kocsival és hoz el 400 métert?

Egyfolytában bocsánatot kér, mert valami probléma van vele mindig?

Nem megy át X napig akkor meg te se menj csak annyit amennyit ő megy és megoldódik.


Szerintem is azért 400 métert lesétálni azért nem egy nagy kunszt, hogy ezen balhézni kelljen.

Azt pedig leírtad, hogy folyton veszekedés van, de nem lehet az hogy te folyton cseszteted amire már csak annyit mond, hogy "bocs" mert naponta 2x van ilyen és csak le akarja zárni?


Azért én meghallgatnám a másik felet is.

2020. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
Nem neked nagyok az igényeid, hanem őt nem érdekli semmi saját magán kívül.Ez később sem fog változni, ennyi igénye van semmi több.Önző, öntelt, ez a jelleme.Tényleg kell ez neked?
2020. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

#6: hogy jön ide a kocsi???

Gyalog szeretne vele sétálni. Ugye nem azt akartad ebből kihozni, hogy a kérdező golddigger?


Veszekedés szempontjából igen, a másik felet is hallani kéne. De azért a másik problémáit illik meghallgatni, a közöseket együtt megoodani. Odafigyelni egymásra, kommunikáció. Ezek alap dolgok.

2020. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%

5-ös vagyok.

Még annyi, hogy nem gondolod túl, sztm ezek alap dolgok.

Később a gyerekért se megy, mert minek, a szomszéd gyerek is egyedül megy?

Nem lehet ilyen felfogású emberre számítani, sem alapozni.

Változni se fog.

Sztm ott kéne hagyni, ne húzd az időd olyan mellett, aki enyire nem képes.

Hány éves vagy amúgy?

N

2020. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%

6


"Van egy 5 perces gyalogút amit sérelmezel, hogy nem áll ki a kocsival és hoz el 400 métert?"


Ezt írta:


"meg szoktam kérni,hogy jöjjön ki elém kb 8 percre lakik a megállótól."


Miből vontad le az a következtetést, hogy azt szeretné, hogy autóval menjen el érte, nem pedig azt, hogy sétáljon ki elé a megállóba?

2020. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy az, de ha miattad vesztek össze, akkor te is megteszed azt amit tőle kérsz? Ha igen akkor igazad van, ha nem akkor nincs.
2020. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!