Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már három hete nem szeretkeztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már három hete nem szeretkeztünk a párommal?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, az elején minden jól működött. Viszont az utóbbi időben ha én nem kezdeményezek, akkor nem is történik semmi. Tegnap megkérdeztem, tudja-e mióta nem voltunk együtt. Direkt nem kezdeményeztem, inkább vártam. 3 hétig bírtam, majd szóvá tettem. Azt mondta, neki nem tűnt annyinak és hogy minden rendben csak fáradt. Valóban sokat dolgozik, de én egy hónapot nagyon nehezen bírok ki. Odafigyelek magamra, heti 3-4 alkalommal minimum sportolok. Hagyjam annyiban az egészet? Vagy beszéljek vele megint? N/30

2020. okt. 19. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem dolgozna annyit és kevesebb pénzt keresne, viszont többet foglalkozna veled, annak örülnél összességében?
2020. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Meg kell találni a közép utat.

F

2020. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
vagy van neki más nő is,vagy rádunt.nem izgatod nem szeret nem kiván.mi lessz később? 3 év? 3 hónap helyett.ez nem kapcsolat....ennek annyi.
2020. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez sajnos eléggé sántít :/. 3 év az pont elég idő ahhoz hogy egy kapcsolat, ha nem dolgoznak rajta, átmenjen megszoksába, és kikopjon belőle a szexualitás.

Én férfi oldalon tapasztaltam ugyanezet. A végére már oda jutottunk, hogy hétvégére így be lett szúrva a takarítás, meg a vacsora közé, kb a naptárba, hogy jóóó, akkor lehet szex.

De amúgy reggel nem mert siet, munka után nem, mert éhes, evés után nem, mert most tele van, pár órával később meg már nem, mert lassan menne aludni és fáradt. Én ezt őszintén szólva meguntam. Minden fajta spontaneitás, meg tűz kidöglött..

28 éves voltam ekkor, és úgy éreztem hogy azért ennél magasabbak az igényeim. Olyan lakótársat akivel nem tudok lefeküdni, amúgy is találok, szóval szakítottam. 4 év ide, 4 év oda, fiatal vagyok még ahhoz hogy ennyivel beérjem.

Mond el neki, hogy ez így neked nem fog működni, vagy változtasson, vagy keress másik embert aki mellett nőnek érezheted magad. Sokan a fél veséjüket odaadnák egy magára igényes, sportos csajért. Ne erőltesd magad arra aki nem vevő rád.

2020. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha a pasi mondjuk 12 órákat dolgozik, ott oda lesz a libidó.

Mondd neki, hogy aludja ki magát rendesen, utána meg másszon rád ahogy kell.

2020. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk fordítva van, de azért heti 1 mindig meg van. :)

33F - 10 éves kapcsolat.

2020. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk más a helyzet. 6éve vagyunk együtt mindig is ritkán szexeltünk de -közbe azért volt egy kis orál csak úgy. Mára ez eltűnt. Képzeld mi februárban szexeltünk utoljára. De hiába mondtam neki hogy kezd zavarni az elhízása meg a fizikai állapota se okés már; leszarja.. Naponta kérdezgeti szeretem e.. elhiheted..2éve lakunk együtt; még várok hátha észbe kap..
2020. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi márciusban, majd júliusban szeretkeztünk, azóta se semmi. 28 éves kapcsolat. 47F
2020. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez úgy van, hogy a 3 -as csomag óvszer fiataloknak és időseknek van, a 12 -es családosoknak...

Fiataloknál a 3: reggel, délben, este.

Családi kiszerelés: Január, Február...

Idősebbeknél: Házassági évforduló, születésnap...

2020. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem várok én semmire, nem igazán van szükségem a testi kapcsolatra. Pont nagyon jól elvagyok nélküle. 47F
2020. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!