Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változhatott meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott meg a szexhez való hozzáállás a nő részéről?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő,akik már négy éve együtt vannak.Az első hónapokban csodálatos volt a szex.Aztán a nő elkezdi kevesebbet igényelni pedig szereti a férfit.Ő sem tudja miért,csak azt érzi elege van.Majd lassan ennek hangot is ad,miért kell lenni ennyiszer együtt.Mostanában pedig már jóval kevesebbszer van együtt a férfival mint a kezdetekben.Természetesen sok vita van ebből.

Itt nem arról van szó hogy a férfi frigid nőt vett el.A szeretet sem hiányzik.A nő szeret bújni,szereti az ölelést,ez nem múlt el.Csak a szex ami már sok neki.A férfinak meg kevés.

Szerintetek melyikük a hibás,van-e megoldás a problémára?


2020. okt. 20. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Az nagy baj hogy mennyiségben mèred a szexet, valamint hogy presszionálod a nődet.

Teljesítménykényszert érez.

Azonkívül egy punci az nem jár alanyi jogon. Egy nőt minden àldott nap meg kell hódítani, el kell varàzsolni, érezze hogy iszonyatosan kívànatos, igazi nő akiért megőrülsz.

Ennek függvènyèben nyílik szét mint egy rózsa, vagy zárul be mint egy mimóza.

2020. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem biztos, hogy hibást kell keresni.

Lehet egész egyszerűen hormonális hatás is. Akár a fogamzásgátlónak is lehet ilyen mellékhatása.

Emellet lehet még stressz is a háttérben.

Vagy esetleg olyan dolgok amit a kezdeti rózsaszín felhő miatt nem mert mondani de mára már igazán zavaró számára.

De akár arról is lehet szó, hogy nem biztos, hogy azt kapja amire vágyik.

33/N

2020. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a megoldás, ha nem keresel hibást. Az nem hiba, hogy mások az igények. Rengeteg őszinte beszélgetéssel tudtok ezen javítani.
2020. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Sok minden lehet.

1. Elkezdett fogamzásgátlót szedni? Annak szokott lenni ilyen hatása.

2. Vannak emberek, akiknél egy idő után csökken a libidó egy kapcsolat, van, akinél előbb, van, akinél később

3. Alapvetően frigidebb típus a nő, csak az újdonság varázsa miatt volt nőstényesebb az első hónapokban.

4. Pszichés gondok

5. A férfi kicsit elhagyta magát külsőleg


De tulajdonképpen mindegy is, a lényeg az, hogy hosszútávon ez pokol lesz. Egyik sem hibás, csak más az igényük. Valószínűleg az lesz a legjobb mindenkinek, ha szakítanak. Esetleg egy párterápiát, szexológushoz való ellátogatást meg lehet próbálni előtte.

2020. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Én egy szeretőt keresnék.
2020. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Lehetne számokban? Ha az elején minden nap 3x volt, az az újdonság varázsa, akkor teljesen normális, ha csökken. Akkor van probléma, ha az egyik fél igénye napi 2-re, a másiké heti 2-re csökken, onnan nehéz megtalálni a kompromisszumot. Ettől senki nem hibás, csak nem illenek össze.
2020. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

1-es. Igen,a nő többször mondta hogy azt érzi a szex "muszáj".Ez neki rossz.Szeretné ha akkor is szeretné a férfi ha ritkábban vannak együtt.

De a férfi szereti,ő ilyen.Szereti a szexet,ennyi.Nem érti ez az első hónapokban miért nem volt problémája a nőnek.

2-es. Nincs fogamzásgátló szedés.

3-as. A beszélgetés nem segít,mindig vita van,mindkét fél a maga igazát hangsúlyozza.

4-es. Igen,a nő előző hosszú kapcsolatában is ritkábban volt együtt párjával.Mégsem volt vita.

6-os. Számokban? Első időben minden nap volt egyszer.Néha kétszer.

Jelenleg a heti kettő van meg.

2020. okt. 20. 20:02
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként szintén az átlag heti 2 együttlét a kényelmes. Ettől függetlenül az első időszakban kívánom a napi 1-et,vagy akár 2-őt is. Fogalmam sincs pontosan miért változik ez meg idővel. Gyanítom, a belső folyamatokhoz van köze. A kapcsolat elején még egész más folyamatok zajlanak a testben és főleg az egy an mint később. Ezt hívják rózsaszín ködnek is. Szerintem ezzel függ össze, a fokozott vágy is, aztán mikor minden normalizálódik, akkor a szexuális vágy is normál szintre csökken.
2020. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ilyen két esetben fordul elő:

-ha azt érzem, valamilyen módon presszionàlva vagyok Ez lehet az is, hogy elvàràs az orgazmus, de lehet az is hogy én megteszek dolgokat, viszont az én igényeim nincsenek figyelembe véve, de pl. az is, hogy azt érzem, szexközpontú a kapcsolat, érzelmet nem kapok

-nincs kellő előjàték (iszonyat fàjdalmas tud lenni szàrazon)

Minden màs esetben bàrmikor ràmàsznék a màsikra, de ahhoz ezeknek teljesülni kell. Ennek a teljesítésére viszont elég sok pasi nem képes!!!

2020. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen hogy kinek van igaza meg h azert fekudjon le velem valaki mert en igenylem. Basszus a pasinak van keze, hasznalja. Ha egy parom is kenyszeritene az egyuttletre vagy erzelmileg zsarolni otthagynam a pic...aba, szerencsere keves olyan not ismerek aki nem igy reagalna, talan mar nem akkora divat a szolgalelkuseg. Az hogy idovel kevesebbet igénylik az egyuttletet a parok tok normalis. Az elejen en is naponta tobbszor akartam aztan most nalunk is a heti 2-3 max. Ugy hogy a parom alapbol minden nap kivanna, de mivel tudja hogy egy emberrel nem egy robottal vagy szexrabszolgaval el akinek ki kell ot elegitenie, az en igenyeimhez igazodik, egyeb esetben meg elintézi maganak. Cserebe en meg azokon a heteken amikor nincs kedvem egyuttlethez de kedveskedni akarok a paromnak, akkor le...spom. De nem azert mert o veri az asztalt mint egy óvodas hogy jaj de nekem ez az igenyem.
2020. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!