Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettél már nem tűzzel? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már nem tűzzel? Mi lett a vége?Élsz tűz nélkül párban?

Figyelt kérdés

A barátom azt kimondta azt,hogy nem szeretem tűzzel a barátnőmet. Csak szeretem olyan nyugodtsággal. Azt mondta másokat eddig tűzzel szeretett csak engem nem és új neki. (9 hónapos kapcsolat)

Azóta élőhalott vagyok. Nem kívánok semmit enni,szomorú vagyok folyamatosan.

De azóta őt se tudom úgy kezelni,mint azelőtt. Szerlmesnek mutatta magát nagyon,mondta,írta is hogy senkiért nem cserélne el,velem tervezi a jövőjét az életét. Azóta hiába mondja,hogy nagyon szeret,egyszerűen hamisnak érzem. Már nem várok el semmit tőle és a kapcsolatunktól sem,totál üresnek érzem az egészet,csak fájdalmat és ürességet érzek.

Azt hittem tűzzel szeret,nagyon úgy ahoy még senkit. Kapcsoaltunk elején is mondta,hogy szinte lázas annyira odáig van értem. Mindent hamisnak érzek most már és csalódott vagyok.

Nem tudom lehet-e így lenni valakivel? Hogy várhatok -e tőle bármit? Úgy érzem most már jogos ha semmit nem várok hiszen ő megmondta,hogy nem úgy szeret .

Ti éltek úgy valkaivel,hogy csak szeretitek? Ez nem oylan szerelem,hogy közben vágytok másra? El lehet-e ezt fogadni?

Azért is pokoli mert tudom el kell fogadnom,nincs menekvés engem nem úgy szeret..


2020. okt. 21. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várjál ezt ki mondta? Egy külső károgó "barátod" vagy a párod? Nem mindegy... ha külső akkor ne foglalkozz vele ti tudjátok mit éreztek egymás iránt nem más. Ha a párod... na akkor ott tényleg gond van. Az amolyan kompromisszum-szerű kapcsolat, nem szívből történik - s nem is vezet általában túl sok jóra. Te akarnál élni szenvedély nélkül? Ugyi hogy nem. Engedjétek el egymást és keressetek mindketten olyan párt - ha egy életre tervezitek - akit tényleg szívvel-lélekkel tudtok szeretni. Az tart sokáig és akkor van esély rá, hogy x év múlva ne fulladjon a megszokás unalmának szürkeségébe.
2020. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerettem tűzzel és nagyon ráfáztam.

Egyszer az életemben szerettem így és azóta soha többet.

Nem nekem való, kihozza belőlem a legrosszabbat.

A 20as évem elején volt ez a 'tüzes szerelem'.

Azóta már házas vagyok, természetesen nem azzal a személlyel.

Nyugodt, tiszta érzelmeim vannak a férjem irányába.

Számomra ez sokkal jobb.

2020. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1, ő mondta ezt,nem nekem mondta,de ott ültem mellette. Előtte is ez volt a témánk ,hogy nincs tisztában az érzelmeivel,majd rá pár percre telefonált és akkor már ezt így mondta ki. Hogy nem szeret tűzzel,máshogy nyugodtan szeret. Majd rákérdeztem,hogy most mi? Már akkor pokolian fájt,és mondta hogy más lányokat tűzzel szeretett és csak engem nem. De hogy ez tök jó amit irántam érez,nagyon szeret,csak nyugodtan.

Nekem azóta kb gyomoridegem van,hányingerem,minden bajom.

PEdig azóta próbálja még jobban kimutatni,hogy szeret. Csak nem tudom elefeljteni hogy azt mondta másokat tűzzel engem meg nem. És azóta nem is értem miért bizonygatja,hogy szeret ,tényleg úgy érzem nincs mit elvárni tőle már.

2020. okt. 21. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Mit jelent neked, hogy tűzzel szeressen?

Mit vársz el tőle?

Miért akarod megmondani neki, hogyan szeressen?

Jól szeret?

2020. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Lehet azt akarta kifejezni, hogy úgy érzi haza talált! Amikor nincsenek, kétségek, féltékenység, veszekedés.. Ez egyáltalán nem rossz dolog.
2020. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta ő sem tudja,hogy ez jó-e vagy rossz. Csak annyit tud,hogy másokat elvakultan szeretett,engem pedig nem.

Igen én is magyaráztam neki,hogy azért mert már felnőtt,megégette magát.én sem tudok már vakon szeretni,nem is akarok.

Mégis azóta elgondolkoztam,hogy mi van ha nála ez azt jelenti,hogy el van velem . Mert az tmondta lehet más jobban szeretne.

Nem tudom,azóta teljesen bizonytalan vagyok.

Én csak azt vártam el azelőtt,hogy mutassa ki nagyon a szeretetét. Eleinte nem tette,de aztán csak sikerült és nagyon boldog voltam,és ő is annak látszott. Volt aztán egy vitánk és aztuán elgondolkozott és akkor mondta ezeket,hogy nem szeret úgy mint másokat ,azért nem tudta úgy kimutatni az érzelmeit. De velem nyugodt és biztonságos és jó.

Azóta megint nagyon rendes velem,sokat keres,kimutatja,de nem értem,összezavart. Az van bennem,hogy gyerekeim apja olyan férfi lesz majd aki nyíltan azt mondja,hogy nem engem szeretett a legjobban? Aki nem úgy szeret? Lehet én gondolom túl de kb belebetegszem.

2020. okt. 21. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mert az tmondta lehet más jobban szeretne."


Hát bocsi, de ez nem oké. Elég nagy pofára esés ez...

2020. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eset tök más, mint amit pl. a 2. leírt. Itt megelégszenek veled, ott meg 2 hasonlóan nyugodt ember él együtt. Ha nekem ilyet mondana valaki, ott lenne a vége.
2020. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!