Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek a családja nem fogadta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a családja nem fogadta el a párját, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Kiálltatok ennek ellenére mellette, vagy meggyőzött könnyen a család? Kort, nemet írjatok.

2020. okt. 22. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Alacsony végzettség, nagyon vidéki családi háttér, továbblépésre alkalmatlan foglalkozás.

Szeret(t)em őt, így szembementem a családommal.

2020. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
#1: és mi lett a vége?
2020. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

A családom kb 70%-a szerint nem jó nekem hogy a párommal vagyok. Ennek oka hogy beszólogat nekik, viselkedni nem tud velük, hátuk mögött beszéli ki őket.

Még együtt vagyunk, mert közben szeretem, de emiatt nagyon gondolkodó a estem.

2020. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

#2

Tragédiák sorozata, azóta nem hiszek abban, hogy két nagyon különböző helyzetből induló ember összeillik.

2020. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
11 év van köztünk, 18 voltam, amikor összejöttünk. A férjem egész családja elkönyvelte, hogy csak lógok a nyakán és úgyis elhagyom, ha “felnövök”. 24 éve vagyunk együtt, 22 éve nem találkoztam velük, a férjem sem viszi túlzásba. A házasságunk szuper, nem is kívánhatnék jobbat.
2020. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

( 18/L ) akkor 17 voltam.. (10 év ő javára)

Volt egy gyereke, amihez a szüleim semlegesen álltak hogy teljesen normális, én is szeretem a gyerekeket, engem sem zavart, csak az elején hogy nem mondta el..

illetve Házas/Felesége volt... el sem váltak, meg sem kezdték az intézkedéseket..

Na itt ellenezték a szüleim, de hajthatatlan voltam, szerettem. Ahogy ő is engem, ezt éreztem.

Mellette álltam ki, szembementem velük, 3 csodás hónap után otthagyott a feleségéért, hogy ők újrakezdik.. na kíváncsi leszek, a nő meg ott röhögött a háttérben amikor hívott.. borzalmas volt..

Ha lát nem is köszön, rám sem néz.. mintha nem is lett volna köztünk soha semmi.

2020. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Magunknak kell eldönteni kit szeretnénk nem pedig társadalmi normáknak , barátoknak , családnak megfelelni , csak is önmagunk a fontos elvégre a mi életünk .
2020. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik baràtom: mert azt láttàk a szüleim rajta hogy csak a pénzre megy(mai napig nem tudom honnan làttà ezt de igazuk lett. A követlezö es következö nöit is ugy valogatta össze hogy ki tudja öt berakni pl csaladi vallalkozasba meg hasonlok)


Masik baratom: amiert intezetis volt a hàzba sem engedték be. Fél évig a hàtunk elött vàrt csak engem mire kezdett megtörni a jég es kijarkaltak hozzà a szüleim bestelgetni es amièrt nem kis dolgpkat mondott hanem meg is inditotta öket, bizalmukba avattàk es eljött az a nap mikor behivtàk a hàzba. Akkor a baràtom meg dacbol azt mondta, hogy kösz de igy ezek utan nem.


De szoval csak eljött vegre az amikor egyszer arra lettem figyelmes hogy már apával is együtt gitároznak, anya meg neki es a haverjainak is palacsintàt süt es élet van a hàzban :)



Ott szakadt meg a dolog hogy amikor elértük azt a kort hogy csalad gyerek hàzassàg lenne a tovabblépés, (hàttèr munka màr megvolt sulikat kijàrtuk stb), onnanstol vett hátraarcot. Es szakitas is lett belöle.


Es mai napig olyanokkal jön össze aki nem akar családot.


Itt jött ki az intézetis háttèr "átka".

2020. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*kiálltam mellettük. Felesleges volt tenyleg nem volt jövö velük.
2020. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*házunk elött vàrt
2020. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!