Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónapokig próbáltam elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig próbáltam elfogadni a párom természetét de nem tudom. Szerintetek mindent megtettem?

Figyelt kérdés

Egy aranyos, kedves lányt ismertem meg, akiről a későbbiekben derült ki hogy olyan tulajdonságokkal rendelkezik amire nem számítottam, de addigra megszerettem.


Nemtörődöm, veszekedős, beszólogatós, szókiforgatós, rendetlen. Másokat kibeszél a hátuk mögött de az arcukba mosolyog, nem tudja az illemet, nem fogadja el mások véleményét (az enyémet sem), bolhából elefántot csinál. És még pár dolog.

A helyzet az hogy ezek közül nem mind felém irányul, mert felém jobb arcát mutatja, de engem frusztrál hogy a párom mások felé így viselkedik, mert ebből engem is minősítenek. És ez a részemről elfogadhatatlan. Olyan mintha egy óvodás kislánnyal lennék, akinek meg kell mondani hogy kell jól viselkedni de persze ezt egy felnőtt nőnek nem lehet már "megtanítani". Egy kis időre szét is mentünk emiatt, de nemrég újrapróbáltuk, hátha segít a külön töltött idő.

Próbáltam hosszú hónapokon át elfogadni, majd beszéltem vele erről hogy nem így kéne, de mintha a falnak mondanám. Vitatkoztunk is sokat. Próbáltam jobb belátásra bírni, de nem sikerült, pedig igazán türelmes és toleráns voltam vele. Közeli családtagok szerint is vannak vele problémák, nem én találom ki.

Nem tudom mi mást tehetnék még a megoldás felé. Esetleg van valami amivel próbálkozhatnék? Már semmi sincs a tarsolyomban. Lassan kezdem feladni végleg, pedig nagyon szeretném hogy működjön ez a kapcsolat.


F32, ő 28


2020. okt. 23. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene így elfogadni? Olyan nőt keress, aki rokonszenves számodra!
2020. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még ha veled szemben nem is úgy viselkedik, mint másokkal szemben, de azt írod, hogy Téged ez zavar, továbbá szóltál neki, hogy másokkal szembeni viselkedése is zavar, de ő nem változtat, akkor ne erőltesd, bármennyire is szereted. Az életed vele egy örök morcogás lenne. Ráadásul sokat vitatkoztok is, közeli családtagjaidnak sem minden OK körülötte...

Hagyd, hogy boldogtalanítson mást!

2020. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
" próbáltam elfogadni a párom természetét de nem tudom" Mondsza! Akkor meg mitöl a PÁROD? Vagy nálad a kufirc teszi párrá a nöt?
2020. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Az hogy másokkal hogy bánik, az az ő dolga, ha velem normális, szeretettel tudok hozzá állni, mivel nekem is vannak hibáim, ahogy neked is, hiába nem írod, max ő nem mondja. Az már jó jel, őszintén mondom lesznek ettől sokkal rosszabbak, ha akarod hogy működjön, szereted, most tegyél meg mindent. Későbbiekben ne bándd meg mi lett volna ha....
2020. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Kapcsolatfüggő vagy. Normális esetben az embernek nincs olyan párja, akinek nem tudja elviselni a természetét. "Megszeretted", amikor nem is ismerted.

"Egy aranyos, kedves lányt ismertem meg." Ööö...a felsoroltakból melyiktől aranyos és kedves? Maradjunk annyiban, hogy találkoztál egy lánnyal, aki külsőleg tetszett, és felruháztad olyan jó tulajdonságokkal, amikkel sose rendelkezett. Ezt az illúziót szeretted meg, nem a hárpia csajt.

2020. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3, nem a kufirc teszi azzá.


4, persze nekem is vannak hibáim, mint mindenkinek, de ő nem mondja valóban, pedig lehet jobb lenne és megbeszélnénk. Én odamemtem hozzá, ő nem jött oda. Amúgy én hiába állok hozzá szeretettel ha vissza csak a felsoroltakat kapom.

2020. okt. 23. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Szakíts.
2020. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na mi lett ?
2021. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

32 éves létedre reméljük beláttad, hogy ez a nő nem fog változni.

Mondjuk, nem értem, miért lepett meg a valódi énje, ismerkedés közben persze, hogy nem azt mutatják. Akkor össze se jöttél volna vele.

2021. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!