Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páran azt híresztelik barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páran azt híresztelik barátnőmről hogy van róla egy videó amin leszopott valakit. Bízok benne de félek hogy mégis igaz. Mit tennétek a helyemben? semmilyen bizonyítékot nem tudtak mutatni hogy ennek bármi valóság alapja is lenne.

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 12:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Bízz a barátnődben ameddig semmi okát nem adja az ellenkezőjére. Történetesen mi van akkor, ha mégis van ilyen videó? Gondolom nem a kolostorban ismerkedtetek össze és neked is és neki is volt előtte már szexuális élete. Az már csak a volt barátja vagy az éppen aktuális partnere szemétsége, ha terjeszti ezt a videót amiért akár fel is lehet jelenteni. (Ha tényleg történt ilyen.)


F

2020. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Mondd a "híresztelőknak", hogy na muti! Vagy kuss legyen.
2020. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne ilyen videó már rég megmutatták volna.
2020. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a videót. Ha nincsen akkor csak ártani akarnak nektek.
2020. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, ha valóban létezik az a videó, ugyan, miért nem képesek megmutatni? Nem hiszem, hogy tudnának olyan érvet mondani, ami miatt ezután foglalkoznék a nemlétező videóval.
2020. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is amellett állok hogy akkor mutassák..

Anno kb 7 éve rólam is körbeküldtek egy fotót amin a fél arcom és egyik mellem látszik.. akkori barátomnak küldtem én hülye

Sokáig nyomasztott a dolog de mára már leszarom

Barátom tud róla nem zavarja sőt meg is van a véleménye arról az ex barátomról..

Én is tanultam belőle, fiatalon követünk el sok hülyeséget.

Ha létezik is a videó lehet a barátnőd nem is tudott arról hogy videózzák úgy meg tényleg extrém mód szemétség kitenni ilyet!

2022. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!