Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet beszélgetni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet beszélgetni vele?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt mielőtt összejöttünk volna sokat beszélgettünk személyesen, messengeren stb...mindenről lehetett vele beszélni. Imádtam, hogy végre valaki akivel megoszthatok bármit. Aztán elég hamar össze költöztünk és azóta ha beszélni akarok vele bármiről fárasztónak érzi és azt mondja vesz nekem egy papagájt és beszélgethetek azzal... Múltkor mikor ezt mondta elsírtam magam előtte mert elegem lett, hogy nem lehet vele beszélni. Erre meg se vígasztalt hagyta, hogy sírva aludjak el.... Nem kell, hogy mindig beszéljünk, de sokszor elmondanám neki hogy érzek, mi bánt stb.. Tudom, hogy a pasik nem lelkisek, de egy kapcsolatban szerintem alap hogy meghallgatjuk a másikat még ha sokszor fárasztó is. Azt mondja a beszélgetésre van a pszichológus. Heti 1x szoktam megpróbálni vele a beszélgetést, mindennapi dolgokról még csak csak lehet vele beszélni, de a kapcsolatról, érzésekről vagy arról hogy egész nap még csak annyit se ír nekem hogy vagyok arról nem. Ezzel csak ellök magától.

Nem hiszem, hogy van így értelme ennek. Szeret ezt mondja mindig is, de beszélgetés nélkül nehéz. A testvére is azt mondta nekem, hogy ő se tudott vele beszélgetni soha.

Vagy van valami ötletetek, hogy hogyan lehetne vele beszélni? Vagy hagyjam a fenébe az egészet?


2020. okt. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ő ilyen típus ezek szerint. Vagy elfogadod így, vagy keresel mást.
2020. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kapcsolatban alap lenne. Nem lelki szemetesnek használni a másikat, de bármit megbeszélni vele. Ezért vagytok társak, mert számíthattok egymásra. A te pasid még bunkón is viselkedik, nekem ez nem kellene. Ne akarjon már pszichológushoz elküldeni, csak mert beszélgetni szeretnék valakivel hétköznapi dolgokról.
2020. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"de egy kapcsolatban szerintem alap hogy meghallgatjuk a másikat" ezek szerint neked ez nem alap, ha már 1 éve ez így folyik... Jó lenne komolyan átgondolni az értékrendedet, és megnézni, hogy tényleg asszerint élsz-e.

Azt írtad a kapcs. elején még beszédes volt. Szerintem elkényelmesedett, nem is te kellesz/kellettél neki, hanem egy kapcsolat. Ezért az elején tepert érted, most hogy megvan a biztos társ, le lehet szarni, elég ha a külvilág úgy látja, hogy de heppik vagytok együtt... Fiatalon volt még egy ilyen barátom, majdnem 10 hónapig bírtam. Az elején éreztem rajta az érdeklődést, pezsgő volt a beszélgetés, majd egyre érdektelenebb lett, és én így egyre zárkózottabb, és egyre ment le az önbecsülésem. Ha te úgy érzed, hogy ennél többet érdemelsz, mint ember, mert többre van igényed, akkor esszerint kell élni, belegondoltál már, hogy mi lenne, ha vele élnéd le az életedet? Képes lennél ezt még évtizedekig bírni?

2020. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje csak a beetetés volt, ő meg ilyen. Nem fog változni.
2020. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!