Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem izgatja fel a barátomat ha kényeztet engem?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyunk egyutt a baratommal, mindketten a huszas eveinkben jarunk. Eddig semmi problemat nem erzekeltem a kapcsolatunkban, minden ugy megy ahogy annak mennie kell. VISZONT lehet hogy csak en fujom fel a dolgot, de egyre jobban kezd zavarni hogy, mikor a baratom a szajaval kenyeztet engem, nem all fel neki, nem izgul fel ra... ha kezzel csinalja es nem szajjal, akkor nincs ilyen problema, illetve a szex soran sincs merevedesi gond, egyedul a nyalas ami problemas ilyen teren.

Elegge kezd frusztralni, azt erzem hogy lehet nem tetszek neki, nem kivan es ezert mar orgazmusom is alig van.

Alapvetoen nincs nagy gondom az onbizalmammal, az elozo barataimmal soha nem is volt semmilyen hasonlo problema, mindig fel tudtam izgatni oket, nyalas kozben evidens volt hogy felallt nekik.

Nekem ez picit furcsa, azt gondolnam minden ferfinak izgato ha hallja a hangokat, latja hogy elvezem, stb..

Mi allhat a hatterben? Lehet hogy csak nagyon koncentral, vagy egyszeruen nem szereti szajjal csinalni? Vagy csak nekem volt annyira evidens hogy a ferfiaknak izgato a parjuk szajjal torteno kielegitese?


2020. okt. 28. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálam is ilyen, partnerre figyelek nem magamra. Nem pazarol energiát merevedésre addig amig felesleges.
2020. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem tőle kérdezed meg, hogy miért van ez? Lehet nem szereti csinálni és csak a te kedvedért megerőszakolja magát, az is lehet, hogy kellemetlen szagod van ott. Vele beszélj, majd elmondja.
2020. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Ezt inkább tőle kéne megkérdezni. Lehet simán az is, kötelességtudatból csinálja, de amúgy nem szereti, lehet csak annyira figyel-izgul, hogy amiatt nem.

Mi nem fogjuk tudni megmondani...bár előbbiről én többet "hallottam".

2020. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Isten ments az ilyen nőktől :D
2020. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy halom nő van aki most rimánkodna, hogy bárcsak ennyi gondja lenne csak a pasijával:)
2020. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy imádok nyalni, nem fog 20 percet állni feleslegesen... te se sűrűn látogattad a biológia órákat...
2020. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Bocs de sz*pás közben én se vagyok benedvesedve. Szeretem csinálni, nem büdös ott lent, szívesen csinálom neki hetente többször, de attól még ez engem nem izgat fel ott lent. Ő se egy robot, akinek kérésre feláll. Biztos van ilyen is, nekem párom ugyanez, nyalás (sőt még ujjazás) közben se mindig áll fel, kell vele foglalkozni picit külön is, pedig ő is huszonéves. De nem zavar, nem vagyunk egyformák.

23L

2020. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy tőle kérdezd meg?
2020. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Látom kevesen értenek velem egyet a pontozásból. De tényleg nehéz ilyen nővel, aki mellett nem tudja elengedni magát az ember, hanem mindig benne van, hogy valami nem úgy van, ahogy "kellene", akkor a másik ettől megbántódik.
2020. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem figyeltem, hogy a barátomnak van-e merevedése, miközben nyal, de nem is érdekel. Nincs jelentősége. Amikor kell, akkor áll, de ebben a helyzetben teljesen mindegy.
2020. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!