Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kerülnek más elbírálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülnek más elbírálás alá azok a pasik 40 körül, akik elváltak és van gyerekek, és azok akik soha nem voltak házasok és nincs gyerekük? Szerintem a 2. variáció a trendibb, mégis az első a sztenderd ebben a bukott társadalomban, ami itthon van.

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 18:28
1 2 3 4
 1/31 Hellmano ***** válasza:
39%
Nem az, hogy trendibb. Ha megfigyeled az ismerőseidet nem tudom mennyi idős vagy. Megnézel egy családos 40-es férfit meg egy olyant, akinek nincs gyereke sem felesége csak párkapcsolata. 10-8 esetben tuti ég és föld a különbség a kettő között. Én ez a korosztály vagyok és a kortársaim java része , aki évek óta házas 1-2-3 gyerek van, szinte kivétel nélkül egy elhízott pacák nem foglalkozik magával ez nem azt jelenti, hogy igénytelen/pénztelen stb. csak nem mozog eleget és eltunyul a gyerekek/asszony mellett. Ezzel szemben, akinek nincs gyereke/felesége többet ér rá magával is foglalkozni, eljár sportolni, szórakozni, fitten tartja magát, mert tetszeni akar másoknak, míg a házas férfiak már nagyon nem akarnak tetszeni senkinek az asszonynak meg jó vagyok alapon megy a dolog. Látom te az elváltakat írod főleg amúgy a kérdésben.
2020. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
He?
2020. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
8%

Pénzed kocsid házad van hitel nélkül,

ha igen akkor írjál

25L

182 cm

60 kg szőkésbarna haj kék szem

2020. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
Aputest nem menő manapság.
2020. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
1-es! 42 éves vagyok! Tavasztól-őszig hetente átlag 300km-t tekerek. Ősztől-tavaszig futok, ha időm engedi mindennap 5km-t. Mellette focizok is. Ez már régóta így van! Nem minden negyvenes elhízott pacák. És mégis idén elváltam, mert a "kedves" volt feleségem bepasizott. Mint írtam 42 éves vagyok és sportolok. Adok magamra öltözködésben és egyébként is. Talán még sportos is vagyok. 170cm/70kg. A lényeg az új faszi 54 éves a hölgyemény 41. És igen a bácsi egy eltunyult emberke. Mégis a "kedves" ex szerelmes lett bele. Legalábbis nekem azt mondta.
2020. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Aputest nem menő manapság.??


Nem ezt látom:


[link]


35 vagyok, sportos, nincs még apatestem.

2020. okt. 29. 18:53
 7/31 A kérdező kommentje:

A lényeg az új faszi 54 éves a hölgyemény 41. És igen a bácsi egy eltunyult emberke


Szerintem pénz beszélt. A nők nagy része sajna ilyen

2020. okt. 29. 18:54
 8/31 A kérdező kommentje:
bocsi- kecskét akartam írni az emberke helyett
2020. okt. 29. 18:55
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék egy okos, jómódú, figyelmes "bácsit", aki nem jár el mindennap ide-oda egyedül, hanem velem törődik, és közös programjaink vannak.

Jókat főzünk és eszünk és mondjuk moziba és táncolni járunk.


Egy ötvenes "néni"

2020. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Szia írjál

26F

apu által sok pénzem van megyünk wellneszre is elég kemény vagyok hogy egész nap bevetés legyen.

2020. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!