Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom több száz képet őriz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom több száz képet őriz az exéről a telefonjában.Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Valamiért ideadta a telefonját, hogy nézzek meg pár képet, és megláttam az exéről egy képet. Ahogy fentebb mentem a képek közt, több száz vagy akár több mint ezer képe is van róla, közös képek, csak a lányról képek, utazós képek, olyanok is amiken nincs rajta túl sok ruha... Ha pár kép lenne, ami valami különleges emlék, akkor nem zavarna, de ez nagyon sok, és ha rakerdezek hogy azért nem törli-e mert meg akarja őket tartani, azt mondja nem, csak nem akar foglalkozni vele és az exenek is voltak mappái tele képekkel az exeirol. Mindig mondja, hogy majd törli őket de végül mindig valahogy kibújik a téma alól. Szerintetek? Azért szakítottak egy éve, mert a lány külföldre költözött, és egyébként mostanában költözött vissza haza, de pont akkorra mi már összejöttünk. Ráadásul ez a lány az akit a legjobban szeretett, és nagyon sokáig nem tudta magát rajta túltenni.. lehet még a mai napig sem?

2020. okt. 30. 17:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy nincs kitörölve. Ha kitörölte volna akkor nem lenne ott.
2020. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Néha kiveri rá.
2020. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem férne bele egy kapcsolatba. Annyira már ne tervezz vele, mert nyilván fontos neki még a lány. Sajnállak.
2020. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Azt jelenti, hogy marha nagy tárhelye van a telefonjának. Az enyém sajnos 200 kép körül betelik.
2020. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem semmit nem jelent. Millió fotóm van az exeimről, de nem nézegetem őket, és nem is tervezek egyikkel se öszejönni újra. Egyszerűen csak nem úgy váltunk el, hogy el akarjuk vágni egymás torkát. Így szükségtelennek éreztem, hogy töröljem őket.

Az az időszak is az élete része, de már a múlt. A féltékenykedésed fogja szétvágni a kapcsolatot, nem az exe.

2020. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, joga van az emlékeihez. Persze, letölthetné, titkosíthatná, de nincs jelentősége. Érzed azt a mindennapokban, hogy okod van kételkedni benne?
2020. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

Én sem törlök fényképeket. Aztán semmi emléke nem marad, ha minden punci, farok után töröl.

Nekem minden fotóm a fent a Google photos-ban, és semmit nem fogok törölni senki kedvéért.

2020. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Képek? Nekem 1 sincs, egyik barátnőmmel sem. Mondjuk nem is szabad nekünk.
2020. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

17:25 köszönöm ezt a kommentet, ezen jót nevettem :D

17:30 amikor megismertük egymást, én nagyon beleszerettem de ő nem volt túl ezen a lányon, ezért nem akart tőlem komolyat. Aztán próbálkozott randizni másokkal, de egyik sem alakult jól, utána rá erre pár hónappal közölte velem hogy többet érez és összejöttünk, de bennem a mai napig itt van, hogy csak sokadik vagyok mert mással nem jött össze, és néha megfordul a fejemben mi van ha csak felejtő vagyok.. de mindig elhessegetem a gondolatot, viszont mikor a képeket megláttam rögtön ez jutott eszembe

2020. okt. 30. 17:51
 10/23 A kérdező kommentje:
17:47 nem szabad nektek? ez mit jelent?
2020. okt. 30. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!