Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a pasitok 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a pasitok 1 éve rendszeresen beszélgetbe a volt barátnőjével?

Figyelt kérdés
Nem találkoznak élőben, de szoktak chatelni. Nem tudom mit gondoljak, eleinte zavart, de megbízom benne tudom, hogy nem csalna meg, együtt élünk. Másrészt, ha akarna a csajjal lenne és nem velem, főleg, hogy ez 1 éve tart. Viszont néha rosszabb pillanatokban eszembe jut, hogy amúgy ez most komolyan létszükség neki? Miért nem lehet ezt abbahagyni? Együtt élünk van egy kutyánk, félek felhozni is a témát, mert nem akarom elveszíteni.

2020. nov. 1. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Semmit, én is szoktam vele. :D Jófej csaj, de nem működött nekik.
2020. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tényleg? Ismered is személyesen?

Amúgy arra is gondoltam már, hogy megmondom a páromnak, hogy találkoznék vele személyesen, hogy megismerjem.

2020. nov. 1. 13:09
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Kivágnám. Az ex az ex, nem barát, haverka, társalgónő.
2020. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem minden kapcsolat végződik haraggal. Gyanítom, hogy eltérő életcélok vezettek a szakításhoz, jóban maradtak.

Nyugodtan beszélj vele róla, sőt, találkozzatok a nővel egyszer, hogy lássad milyen, van-e ok aggodalomra.

2020. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

1 vagyok igen ismerem és senki nem haragszik senkire.

Egyetértek 4el, nem csak tányérdobálós-ordítozós szakítás létezik. :)

2020. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem fér bele, hogy a párom az exével írjál. Szerencsére ő is ugyan is gondolja.

N

2020. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, miért gondolják azt az emberek, hogy utálni kell valakit ahhoz és haragban kell elválni, hogy ne akarjam látni az exem és ne is beszéljek vele...


Az egy halott kapcsolat. Lehet, hogy szép volt, lehet, hogy nem ért véget csúnyán, de mindenképpen halott. És szerintem ízléstelen olyannal barátosdit játszani, akivel korábban szerelmesek voltatok egymásba és szexeltetek is.


Nem, nem beszélek az exemmel és nem is viselném el, hogy a párom beszél akármelyik exével. Nincs gyerekünk az előző kapcsolatunkból, nem indokolt semmilyen szinten az életemben tartani azt, akivel befejeztük. Kívánhatom neki a legjobbakat? Igen. De a jelenlegi kapcsolatomat megtisztelem annyival, hogy nem rondítok bele ilyen viselkedéssel. És nem táncolok a párom idegein azzal (még akkor sem, ha nem féltékeny típus), hogy vígan cseverészek azzal és megosztom az életem pillanatait azzal, aki a volt párom, a volt kúrópajtim vagy akárki, akivel romantikus vagy szexuális kapcsolatba keveredtem akár csak egy csók erejéig is. Nem tartok ilyen embereket a közelemben, van családom, elégedett vagyok a kapcsolatommal és vannak barátaim is bőven, hogy ne szoruljak ilyen szánalmas húzásra.


Ha szembejön velem az utcán, köszönök az exemnek. Ezen túlmenően nincs dolgunk egymással. És a páromnak sincs dolga az exeivel. Szerencsére erről neki is ilyen erős (ha nem erősebb) véleménye van.

2020. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja én is bírom, mikor ezzel jönnek, hogy azért beszélgetnek rendszeresen az exükkel, mert nem haragban váltak el. Én sem vagyok haragban egyik exemmel sem, de nem is beszélek velük. Köszönünk, ha találkozunk az utcán, akkor esetleg nagyon néha megkérdezik, hogy mi újság, hogy vagyunk (mármint én és a családom), és ennyi. Én még ezt sem kérdezem meg, mert nem vagyok rájuk kíváncsi. :D ők megkérdezik, én meg válaszolok normálisan, hogy köszi, jól vagyunk. Nekem ennyi bőven elég az exekkel. Szerintem semmiképpen sem normális velük puszipajtásnak maradni. Pláne, ha a férjem csinálná ezt, hogy valamelyik volt csajával chatelget, akarná a franc megismerni. Mégis hogy képzeled el kérdező, leültök hármasban, és? Baromi kellemetlen az egész, semmi értelme nincs.
2020. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
A parom tartja a kapcsolatot egy regi nagy szerelem exevel, es egy par alkalmas szeretojevel is mert elobbi azota uzletfele, utobbival egy suliba jarnak a gyerekeik. Udvariassagi beszelgetesben kimerul a dolog. Ha szabadidoben irogatna nekik meg dumcsikazna az idegesitene. Es nem azert kene abbahagynia mert hogy meg a vegen osszejonnek hanem mert ne neki teregesse ki napi kis bajait meg gondolatait stb hanem a parjanak vagy havernak mert ez igy meltatkan helyzetet teremt. Akkor plane ha nem haragban valtak el. Ujra egymasra talalnak vagy nem azt ki tudja... de Feled meltatlan ez a melysegu kapcsomattartas, az tuti
2020. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem szolok semmit, nem zavar. Az enyem talalkozgat is veluk neha.


En is beszelek es talalkozom az exemmel, sot, a multkor nalunk maradt egy sorre, a baratomnak semmi baja nem volt vele, harmasban beszelgettunk.

Nem toleralnam, ha a parom megtiltana az ilyesmit.


Ha kerdesed van, irhatsz privatot..

2020. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!