Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexből nyerek önigazolást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexből nyerek önigazolást arra, hogy vonzó vagyok, ezáltal ha barátomnak nincs kedve, nekiállok hisztizni. Hogyan állhatnék le erről?

Figyelt kérdés

őszintén felismertem és bevallottam ezt a hibámat neki is és nektek is.

Akkor érzem magam vonzónak és nőnek, ha szexelünk. Ha megvan az átlag heti 2-3 szex, akkor semmi bajom. Viszont ha szarabb időszak van, mint pl. most, amikor mindketten munkát váltottunk és jó esetben heti 1x jut idő szexre, elkezdek elbizonytalanodni, kételkedni, túlgondolni és hülyeségeket kreálni a fejemben.

Ilyenkor azt érzem, hogy nem tart már vonzónak, kevesebbet szexelünk mint amennyit kéne egy ilyen korú párnak és kezdődik a hiszti.


Konkrétan nekem az ad önbizalmat, ha tőle szeretetet kapok. Az evidens, hogy magammal nem vagyok rendben, tudom sajnos.


Nem akarom kiidegelni őt, szeretném ha önállóan is szeretve érezném magam és nem kell ehhez konstans bizonyítania, szeretném jól érezni magam akkor is ha nem történik az égvilágon semmi.


Mit lehet tenni? Őszintén szólva pszichológusra nincs nagyon most pénzem, mert minden forintot bekell osztani az utóbbi időben, mióta anyukámnak is haza kell adnom jóval többet a betegsége miatt.


(a külsőmmel kapcsolatban : híztam, sokat. striák vannak a hasamon és a végtelenségig elkeseredett vagyok, mert azok örökre ott maradnak. szeretnék fogyni, étrendet már változtattam, de konditerem bérletre sem költhetek most)


22L


2020. nov. 2. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezt neki is kéne értenie és legalább dicsérettel megadni, amire vágysz.
2020. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

" mint amennyit kéne egy ilyen korú párnak"

Ezt alami használati utasításban leírják, hogy mennyit KELL?

Kislányom mi lesz veled ha már csak évi 1 lesz!


nagymami

2020. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, pedig a pszichológus lenne a legjobb. Nem tudom, hogy a TB rendszer ilyen szempontból hogyan működik, de érdemes lenne utánanézni a lehetőségeknek. Ha pedig nincs, akkor azt megnézni, hogy legalább 2 heti egy alkalomra honnan tudsz lecsippenteni egy kis pénzt, vagy hogyan tudsz többet keresni.

A fogyásra pedig: nem kell kondibérlet a mozgáshoz. Televan a net tök jó edzéstervekkel, de szimplán futni is elmehetsz.

Ha sehogy sem tudod megoldani, hogy elmenj pszichológushoz, akkor olvasd el Orvos-Tóth Noémi Örökölt sorsok c. könyvét, és próbáld meg visszafejteni, mi lehet az oka annak, hogy így nyersz csak önbizalmat. Ha legalább tudod, miért alakult ez így, az sokat segíthet.

2020. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 "Ezt neki is kéne értenie és legalább dicsérettel megadni, amire vágysz."

minden nap dícsér, mindig kedveskedik, meglep valamivel. ebben egyáltalán nincs hiány


#2 nincs használati utasítás, de szerintem a heti 2-3 alkalom azért elég átlagosnak tekinthető egy huszonéves párnál.


#3 Olvastam már a könyvet, sok dologra ráébresztett. tisztában is vagyok a problémáimmal és azzal, hogy mi honnan ered, de orvosolni nem tudom ezeket sehogy.

2020. nov. 2. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Úristen ez teljesen én vagyok. Szükségem van a megerősítésre, vagy csúnyának, visszataszítónak érzem magam. Nekem az a szerencsém, hogy a barátom nagyon sokszor akar szexelni, így kielégíti a gyenge önbecsülésem. Pszichológust nem ajánlom, összevissza beszél olcsó kliséket sok pénzért.
2020. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
"Konkrétan nekem az ad önbizalmat, ha tőle szeretetet kapok." Talán ha feloldod ennek az ellentmondását a kérdéseddel:"Ha megvan az átlag heti 2-3 szex, akkor semmi bajom. " Szoval: szex=/= szeretet!!!
2020. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg, nyilván jól esik a szeretete de engem az biztosít be 100%osan, ha szexelünk is, mert akkor azt érzem, hogy vonzódik még hozzám.
2020. nov. 2. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kell haza adnod a pénzed?


Am próbálj meg otthon edzeni, és a kajára nagyon figyelni.

Ha később össze szeded magad anyagilag sztem vannak kezelések stiákra amik halványítják.

2020. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az evidens, hogy magammal nem vagyok rendben, tudom sajnos."


Ez az oka... Minden más amit teszel az tüneti kezelés.

Ha a kérdés az, hogy hogyan kell magaddal rendben lenni, arra a válasz az, hogy meg kell tenni minden tőled telhetőt és ez elég, hogy jól érezd magad utána.

2020. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!