Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi lehet ennek az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
A párom sokszor utalgatott az exére, úgy, hogy ő észre sem vette. Ez azt jelentheti, hogy még gondol rá, pedig elmondása szerint szar volt a kapcsolat, a csaj megcsalta meg kihasználta, továbbá csak fél évig tartott. Felhoztam ezt neki, de nem adott rendes magyarázatot rá, hogy miért emlegeti sokszor a nevét meg az iskoláját, szakmáját stb., sőt be sem ismerte. Férfiak, ha észrevennétek, hogy ezt csináljátok mi lenne rá a legésszerűbb magyarázat?

2020. nov. 3. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még sokat gondol rá.

Azért az elég ciki, ha a nevét meg az iskoláját, szakmáját ismételgeti. Mintha még egy az egyben a múltban élne.

2020. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm, pontosabban fogalmazok. Nem ismételgeti. Hanem csak így beszélgetés közben témába hozza, ez kb. 5-6x fordult elő, de hihetetlenül zavart. Az a baj h akkor nem szóltam neki, hogy ő is vegye észre, mert ez az egész a tudatalattijának a műve, amit próbál elnyomni de néha felszínre tör. Amikor meg meghallom h becézve mondta ki a nevét valami más kapcsán, de teljesen értelmetlenül, meghalt egy részem. Azt tudni kell rólam, hogy túl érzékeny lány vagyok, nem a hisztis fajta, hanem sok ingert fogok fel a környezetemből és nehezen dolgozom fel. Ezért számára ezek a dolgok nem fontosak, de számomra annyira, hogy a sírás kerülget. Az pedig a legrosszabb h nekem egész másképp ad elő mindent.
2020. nov. 3. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele erről, hogy ha tényleg fontos még neki, akkor mondja el őszintén és kezdjetek valamit a helyzettel. Ha nem fontos neki, akkor pedig legyen tapintatosabb, nem szeretnéd ezt hallgatni.

De való igaz, ha így kimondogatja gondol rá, valószínű.

2020. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

A tudatalattiba olyan dolgokat nyomunk le amikről vagy nem akarunk tudomást venni vagy nem szabad tudomást vennünk róla.

Nos, ha a te kommutációd nagyrészt arról szól, hogy te mennyire sérelmezed az ex megemlítését is az nem segít ennek a megoldásában.

A tudatalatti konfliktusainak a megoldásához éppen nem erre van szükség, hanem arra hogy a tudatalatti tartalmat a tudat fényével átvilágítsuk és felszínre hozzuk, tehát éppen hogy beszéljünk róla a lehető legnyíltabban, kimondva bármit ami eszünkbe jut.

Ez veled lehetetlen! 2 személy alkalmas erre a beszélgetésre, a terapeuta és a barátok.

2020. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez velem lehetetlen? Ugyan ezt mondtam neki, hogy minél kevesebbet akar megismerni a tudattalanból, annál kezelhetetlenebb ez a szituáció. Próbáltam triggerelni ezt a kibeszélést, de mivel tagadásban él, nem tudok mit tenni. Olyan, mintha ő és a tudatalattia két különböző ember lenne.
2020. nov. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!