Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve járunk a barátommal. Sokmindent megéltünk. Eleinte drogozott, segitettem neki letenni, hihetetlen nehéz volt, de mellette voltam mindig, mert szeretem, mikor kezelésen vett részt akkor is. letette 3 hónapra. Jól megvoltunk.

A napokban megtudtam, hogy kisbabát várok, aminek nem örült, s rájöttem, ismét elkezdett drogozni, s csúnyán viselkedik velem. Azt mondta, ne szóljak a szüleinek se senkinek, hogy ismét elkezdte, mert ha már egyszer letette, ismét lefogja magától.

Örömmel terveztem a lagzit, összeiratkozást, most vagyok 8 hetes, de ő nem akar semmit. A drog megint elvette az eszét. Idejár hozzám, azt mondja szeret, de ne tervezzek lagzit, se semmit.

24 éves tanárnő vagyok, ő 21 éves. Nem tudom mit tegyek. Neveljem egyedül a gyerekemet, mert meghalok a szégyentől, hogy elmegyek a munkahelyemre, és krédezősködnek majd mi az oka, hogy egyedül maradok a babával vagy reménykedjek benne, hogy megváltozik ? ami nem valószinü.

Szép fiú, okos, és elvette a drog az eszét. nem tudom, mit tegyek.



2020. nov. 4. 14:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó esélyként megadnám neki a változás lehetőségét,de amennyiben nem látom a fejlődést a baba megszületéséig, akkor búcsút inthet nekünk a gyerektartást meg fizesse
2020. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Én első körben ultimátumot adnék. VAGY a gyerek és én, VAGY pedig a drog. A kettő együtt semmiképpen, és ne mesézzen hogy ha akarja akkor majd abbahagyja, hanem akkor döntse el és hagyja abba, vagy közölje hogy nem vagyok neki elég fontos.

A babát egy drogos mellé semmiképpen nem vállalnám.

2020. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igen, én is adtam, és mondta, hogy engem választ, de nem úgy viselkedik, ahogy kellene. Mióta megtudtam, hogy terhes vagyok csak sírok, annyira fáj a viselkedése, hogy én mellette voltam a nehéz időkben, ő meg most viselkedik velem rosszul. Úgy veszem észre, mintha már nem szeretne engem.
2020. nov. 4. 14:37
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Akármennyire is fáj, dobd ki!


Szüleid biztos fognak neked mindenben segíteni.

2020. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Kétlem hogy megfog változni, de az esélyt add meg neki...

Ne kettőt, hármat... Egy esélyt ami egyben az utolsó!!

Adj neki ultimátumot, mondd hogy van x hónapja bebizonyítani, hogy téged /titeket akar és felnőtt ember módjára tud viselkedni!

Elhiszem, hogy nagyon rossz, de most már a gyermeked jövőjét kell szem előtt tartanod, és gondolom nem szeretnéd ha egy drogos apa mellett nőne fel és esetleg ne adj isten a későbbiekben végig nézné ahogy az apukája bántja az anyukáját lelkileg vagy akár fizikailag is.

Teljesen mindegy ki mit mond. Vagy mit gondolnak majd rólad. Nem másoknak kell megfelelned.

De nyilván aki tudja vagy bárki akinek tudomására fog jutni a helyzeted azt fogja mondani, hogy a legjobb amit tehetsz hogy egyedül egy egészséges szeretetteljes környezetben neveld fel a babát és ne tedd ki magad ilyen ember otromba viselkedésének.

Ha megváltozik és látod, hogy a változás tartós és úgy érzed szeret titeket akkor meglehet próbálni normálisan együtt élni. Addig semmiképp.

2020. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Aha, baromi okos.
2020. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
21 éves drogosnak akarsz gyereket szülni tanári fizetéssel. Hogy jut ilyen butaság az eszedbe? Egyedül fogsz maradni a babával, ez egy kölyök, azt se tudja mit akar. Nem is örül a terhességnek, mégis mit vársz?
2020. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Az nem derült ki ugyan hogy milyen drog? De gondolom nem fű. Igazából aki rászokott 1x az már élete végig függő is marad. Van aki tiszta tud maradni de ez elég ritka. A rehab se ér sokat mert az emberek nagy része az után is vissza-esik. (Jobban jársz ha keresel mást, akivel boldog lehetsz.)
2020. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
sajnos igazatok van. kiderült, először fűvel kezdte, most már kristály nevű drogot szippant fel orron keresztül. Neki ez a mindene. Én úgy gondolom, hogy tényleg nem hiszem, hogy megváltozna. Jól irjátok, aki függő, az az is marad. Nem tudom, 24 éves létemre miért voltam ilyen naiv, hogy hittem neki. De tényleg minden rendben volt. Ezt megtudta, és megint elkezdte. Pedig 1 baba mindig csak öröm, nem tragédia.
2020. nov. 4. 16:04
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem ertem, hogy sikerült annak idején ugy elvennie az eszedet, hogy összejöjjetek.
2020. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!