Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan érzem magam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Múlt héten nem jött össze a párommal a szex, teljesen rendben van, megbeszéltük, van ilyen. De tegnap találkoztam a legjobb barátnőmmel, és elmeséltem neki. Soha semmit nem szoktam kibeszélni a szexuális életünkről, egyedül azt osztottam meg eddig csak ezzel a barátnőmmel, amikor elvesztettem (akkor sem árultam el semmilyen részletet, csak ennyit hogy megtörtént). És most szörnyen bűntudatom van, ezt nem kellett volna megosztanom senkivel. Ő az első komoly kapcsolatom, vele vesztettem el a szüzességemet is nem olyan régen. Még nem történt ilyen, hogy nem jött össze, ezért is mondtam el a barátnőmnek. Azóta mardos a bűntudat. Elmondjam szerintetek a páromnak? Vagy túlaggódom az egészet? Elfogadható, hogy egyszer elmondtam ilyesmit a barátnőmnek?
2020. nov. 5. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Nyugi, már tudta a férjedtől, és segített is a dolgon.
2020. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
24%
Ejj-ejj, hàt Gàbor így muzsikàl?
2020. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodj meg, a párod garantált, hogy kibeszéli a haverjaival, szóval nincs miért bűntudatot érezned.
2020. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én szinte mindent megbeszélek a legjobb barátommal. Ha ment, akkor azt, ha nem ment, akkor azt, nem részletekbe menően, csak így nagyjából. Szerintem nincs ebben semmi
2020. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a barátnőim könyvet írhatnának a szexuális életemről. A főkérdésből kb azt hittem megcsaltad a testvérével...
2020. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Szinte mindenki megbeszéli ezeket. Ezzel semmi gond, nyugi. Pontosan tudom hogy a barátnőm is megbeszéli a hugàval meg más barátnőivel is. Nekem ehhez semmi közöm és nem is szabad, hogy közöm legyen. Az emberek így dolgozzák fel a dolgokat, beszélnek róla. Teljesen természetes. Örülj neki hogy van valakivel aki annyira bizalmasod, hogy beszélhetsz neki ilyenekrő.
2020. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Mi azon felül, hogy egymással is megbeszélünk minden gondot és ezeket meg is oldjuk, utána elszoktuk mondani a legjobb barátunknak. Mármint barátom az ő legjobb haverjának, én pedig a legjobb barátnőmnek. Ez nem mocskolás, tudunk arról, hogy néha ki kell ezeket beszélni külsős szemlélőknek is, szerintem nincs ebben semmi szégyen, a legjobb barátnőmben jobban bízom mint bármelyik családtagomban. Nekem is jól esik, ha megosztanak velem privátabb dolgokat, mert ez annak a jele, hogy megbízhatónak tartanak. Nem pletyka tárgya, köztünk marad, de jól eshet kibeszélni másnak és meghallgatni a véleményét, nekem sok szituban segített már (mikor pl túlagyaltam valamit, nem jogosan)

22L

2020. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Írd ki a Facebookra
2020. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Ebben nincs semmi. Mi rosszat tettél, szerinted? Mi rossz szándék volt benned? Mivel ártottál a barátodnak? Semmivel. Nyugodj le, légyszives.
2020. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!