Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kelthetném fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel egy férfi érdeklődését? Kezdeményezni szeretnék , csak nem tudom hogyan.. párszor pofára estem, és óvatosabb vagyok.. szerintetek hogy csináljam? Elfogadok pár tippet szívesen:) Koszonom! 24/L

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess, flörtölj vele, néha érj hozzá a kezéhez beszéd közben.
2020. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
itt űltél velem majdnem szemben jobb oldalt..
2020. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem lát téged elég szépnek, tökmindegy, mit csinálsz. Ha szépnek lát és csak rámosolyogsz néha, keresni fog és randira hívni.
2020. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
:)
2020. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kudarc mindig benne van a pakliban, de ezt nem kell szégyellned. A lényeg az, hogy ne légy közönséges és kihívó, így nem fognak téged "annak" tartani. Ha sok időt töltesz a másik társaságában, ha érdeklődő és nyitott vagy, ha viccelődsz, csipkelődsz vele, ha finoman megérinted a felkarját, ha mélyen a szemébe nézel mosolygás közben, akkor jó eséllyel rá fog jönni, hogy tetszel neki. A kérdés már csak az, hogy te bejössz-e neki, illetve hogy ő mer/akar-e tovább menni ennél, és mondjuk elhív-e téged valahová. Illetve ha jól ismered az illetőt, akkor akár el is hívhatod valamilyen programra (illetve kvázi meghívathatod magad), hogy "jaj, de kár, hogy senki sincs, aki elkísérne ide meg oda, pedig tök jó programnak ígérkezik" stb.
2020. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
kék színű a hajad , .. nem vagyok könnyű eset , és az személy akit képzelsz.
2020. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
sem*
2020. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
a csaj végül, egy balekkal maradt.. ha lett volna mersze hozzám szólni , ki tudja..
2020. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem ultem veled szemben Kedves :DD
2020. nov. 7. 06:41
 10/15 anonim ***** válasza:
én is csak póénkodtam . xD
2020. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!