Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek kapcsolatban általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kapcsolatban általában elég a heti 1 szex?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 14:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
75 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem igen.
2020. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Minden nő más, libidó szempontból, és az sem mindegy, hogy a kapcsolat milyen szakaszban jár. Van, akinek elég, van, akinek nem. Nekem pl. nem.
2020. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
nekem nem
2020. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Még sok is nekik... Nem marad idő a vásárlásra.
2020. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Van, amikor többre van igényem, de általában elég nekem heti 1.

Több van egyébként, és sosem vagyok elutasító, evés közben mindig megjön az étvágy.

De egyébként nincs nagy étvágyam, ritkán van kimondottan "olyan" hangulatom.

2020. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az atlag heti egy tökéletes lenne, most atlag heti 2 van ha jobb idoszak van a munkaban akkor heti 3. Viszont vannak kivanos napjaim olyankor jöhet a napi 2-3.
2020. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Exemnél még sok is volt a heti 1 , bár vele egyáltalán nem volt jó a kapcsolatunk.

Mostani párommal 3 év után is kívánom minden nap a szexet, nem véletlen, szerintem kifogtam millióból az 1 férfit aki ennyire jó hozzám.


Kapcsolatfüggő szerintem. 22L

2020. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Cikluson belül is változik a libidóm. Na meg amikor kialvatlan vagyok és tele a fejem tennivalókkal akkor a hátam közepére se, de ha jót aludtam, ettem és együtt lazultam azzal, akit szeretek, akkor levakarni se lehet :D
2020. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Nincs ilyen, hogy "nőknek".

Nekem pl. bőven elég, sőt nem is feltétlenül kell minden héten. És szeretem a párom. :))

ásnak meg nem elég. Sőt, ahogy a 8-as válaszoló is írta: cikluson belül is változhat.

2020. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Minden nő más. Nekem például nem elég.
2020. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!