Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nagyon vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nagyon vonzódik egy nőhöz testileg, attól lehetséges, hogy nem kedveli?

Figyelt kérdés
Kifejtem bővebben, bár annyi a lényeg, amit a kérdésben írtam. Tehát van egy férfi, aki imád a nővel csókolózni, ha csak meglátja már fel is áll neki, imád vele szexelni. Ettől függetlenül létezik, hogy nincs benne semmi érzelem a nő iránt? Csak azért kérdezem, mert ha engem, mint nőt ennyire vonz egy férfi, akkor nem tudok érzelemmentes maradni. A férfiak tudnak?
2020. nov. 9. 17:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ennél a szintnél már a férfi is érez... Értem én, hogy sok ember tud érzelmen nélkül szexelni és kívánni valakit, de amikor már ennyire-ennyire erős a vonzalom, ott már vannak érzelmek is szerintem.
2020. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hány nő van hogy hülye meg rosszul vagyok ha megszólal de dugni jó
2020. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De hogy lehet ez #2es.. Nem értem, ha mint ember idegesít, akkor szexelni se tudok vele.. Ti mért..?
2020. nov. 9. 17:56
 4/30 anonim ***** válasza:
55%

Unalmas a kéztárs-elvtárs.

Ezért.

2020. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%

Van ilyen. Tapasztalatból mondom.

Imádott engem a pasi, minden porcikámat, a szex is nagyon jó volt, kölcsönösen. DE amúgy az ő részéről kb ennyi is, semmi többet nem érzett az erekción és nemi vágyon kívül... tulajdonképpen csak használt engem :( ehhez persze gyakran társul nagyon király színészi tehetség is...

2020. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem jó.
2020. nov. 9. 18:06
 7/30 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy imadta minden porcikadat :)) hat pont ez az... hazudott, es nagyitott... ha annyira de annyira mukodik a kemia, es annyira imadja minden porcikadat, akkor kedvel is altalaban.
2020. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
teged csak hasznalt, es hazudozott ossze-vissza. Jo volt a szex, de annyira nem hogy meg is tartson.
2020. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

hát pedig a családjának bemutatott.

aztán utána jutott eszébe, hogy még sem kedvel annyira.. :D áhh mindegy is, kit érdekelnek ezek a selejtek

2020. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Na nehogymár még ez is csak megjátszás legyen, hogy imád szexelni a nővel..! Ennek aztán már mégis mi értelme?? Ha ez csak megjátszás, azzal magának tesz rosszat, mért nem keres olyat, akivel tényleg jó? Ezt Bem hiszem el, hogy meg lehet játszani a kémiát.
2020. nov. 9. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!